תזונה לילדים וספורטאים התאחדות לאומנויות לחימה עמי ניב – חדרה ישראל

תזונה לילדים וספורטאים התאחדות לאומנויות לחימה עמי ניב – חדרה ישראל

עולם הספורט מלא תחומים הקשורים בניהם קשר הדוק ולכל תחום חלק חשוב בבריאות הספורטאי, תחום אחד מני רבים הוא התזונה נכונה. בספורט ובאימונים נשרפות אנרגיות (פחמימות רבות), בעיקר בזמן מאמץ וגם בזמן מנוחה, זאת משום שהגוף נמצא בבנייה מתמדת, כשמדובר בילדים הגוף צורך אנרגיות רבות במיוחד משום שגופם גדל ומתפתח גם אם זה בזמן ההפסקות בגן או בבית הספר ובמיוחד במהלך הלילה כשהם ישנים. אנו כהורים מתמודדים מול משפטים כמו ,"אני לא רעב", "יותר מאוחר", "לא אוהב את המאכל הזה". וכדומה.

חשוב להדגיש כי ילד אינו מבין את החשיבות של מזון בחייו ובמיוחד בעת אימונים ספורטיביים. אנו באייקי קרב מגע עמי ניב מתייחסים לכל ילד כספורטאי ודואגים להתפתחותו התקינה גם מחוץ לשעות הפעילות. לכן חשוב לנו לשים דגש על תזונה נכונה וללמד את הילדים אורח חיים בריא. אותו הדבר קורה גם בגיל ההתבגרות, הילד כלכך עסוק בעולמו כך שלפעמים הוא אפילו שוכח לאכול, חשוב לציין כי גם בגיל מבוגר תזונה נכונה היא אבן דרך באורח חיים בריא.

במהלך שגרת האימונים באייקי קרב מגע עמי ניב גופו של הספורטאי דורש פחמימות שיהפכו לאנרגיה שתישרף במהלך האימונים. בוודאי, כול עוד אנו עוסקים בפעילות גופנית, גופנו דורש פחמימות כדי שיהיה מה להפוך לאנרגיה. חשוב לזכור כי אסור לאכול לפני האימונים.

אז מה עושים ?

כשעה לפני האימון מומלץ לאכול פרי, שלוקח לו כחצי שעה להתעכל, ומומלץ להמנע מאכילת מאכלים מלוחים, משום שהמלח סופג את הנוזלים הנחוצים לגוף במהלך האימון, וכן, לשתות הרבה מים. באייקי קרב מגע עמי ניב מקפידים על אורח החיים הבריא של המתאמנים ועוזרת להם לסגל הרגלים בריאים לחיים.

אומנויות לחימה עמי ניב מציעה מגוון פתרונות להתמודדות מול גל האלימות הגואה בקרב החברה היום, וכן כלים חינוכיים והתנהגותיים בסיסיים המקנים למתאמן ערכי כבוד וסובלנות לזולת ומעשירים את ביטחונו העצמי, כושרו הגופני ויכולת הריכוז. אנו רואים עצמנו כמורים ומחנכים שלתלמידינו, בשיתוף ותמיכה של ההורים ובתיאום מלא איתם תוך דאגה לטובתו האישית של כל תלמיד ותלמיד רק כך אנו יכולים להצליח ולתת לתלמיד את הכישורים המתאימים לחיים.

אנחנו מזמינים אתכם להתנסות בשיעור ניסיון ולחוות תחושה משפחתית עם אוירה לימודית. מגוון פעילויות גופניות לכל המשפחה במהלך שנה מלאה 12 חודשים במגוון מקצועות ספורט ותרבות פנאי.

לפרטים נא לצור קשר 050-7865-021 / 050-3700-560

עמי ניב

  • מייסד שיטת אייקי קרב מגע בארץ ובעולם.
  • דאן 10 קרב מגע, ג‘יו ג‘יטסו ואייקידו.
  • תואר שני במשפטים.
  • תואר שני בסוציולוגיה ומנהל הספורט.
  • מאמן ויועץ בכיר בתחום האבטחה ואכיפת החוק.

עמותת אייקי – אומנויות לחימה עמי ניב חדרה

Call Now Button