מדוע כדאי שילדים ילמדו אומנויות לחימה עמי ניב? – חדרה ישראל

מדוע כדאי שילדים ילמדו בהתאחדות לאומנויות לחימה עמי ניב?

קרב מגע / הגנה עצמית / קפוארה / ג'ודו / ג‘יו ג‘יטסו MMA / אייקידו / אומנויות לחימה לגיל הרך

בהתאחדות לאומנויות לחימה עמי ניב מאמנים מגוון מקצועות הנלמדים בסניפים השונים ברחבי הארץ כמו: קרב מגע / הגנה עצמית / קפוארה / ג'ודו / ג‘יו ג‘יטסו MMA / אייקידו / אומנויות לחימה לגיל הרך, וכל זאת במטרה לחשוף את המתאמן לכמה שיותר טכניקות וסגנונות באומנויות הלחימה.

ילד שמתאמן במגוון אומנויות הלחימה רוכש משמעת עצמית, שליטה ותיעול של כוחותיו. הוא לומד חלוקה נכונה של הכוחות בגוף, התייחסות נכונה לעיקר ולטפל, הקשבה לזולת וקבלת מרות. עם ההתמדה באימונים הילד ילמד להתייחס להפעיל שיקול דעת בריא, הוא יבין וינתח דברים במהירות וילמד לא לוותר ואיך להתמודד עם אפשרות של ייאוש או "הרמת ידיים" אלא לעבוד קשה להשגת מטרות. הילד לומד להשקיע בדברים חשובים שייתנו לו עוצמה בהמשך חייו ויהוו מנוף לאתגרים נוספים.

אומנויות לחימה תורמות לחיזוק המוח והשרירים. יכולת הקשב גדלה והמוח מתפתח בזכות לתרגול. התרגול דורש ריכוז ומחזק את הזיכרון. ההתקדמות ברמות דורשת רמה גבוהה של דיוק. היכולת להימנע מהסחות דעת גולשת גם לחיי היום יום. אתגרים נוספים העומדים בפני הילד הם כישורים לחיים למשל כמו משמעת, נימוס וריכוז וכן ביצוע בחירות נכונות בחיים.

בהתאחדות לאומנויות לחימה עמי ניב מספקים סביבה תומכת ומעורבת ע“י כך הילד רוכש גאווה וביטחון עצמי מעצם הלימוד והתרגול שגם מספקות אימון אינטנסיבי ומהנה. כך הילד עוסק בפעילות גופנית בריאה לגוף ולנפש. לוחם אמיתי הוא אדם שלא ישתמש בכוחותיו אלא במקרים קיצוניים בהם יוכרח להגן על חייו או על חיי משפחתו וחבריו.

אנו בהתאחדות לאומנויות לחימה עמי ניב  רואים עצמנו כמורים ומחנכים של תלמידינו, בשיתוף ותמיכה של ההורים ובתיאום מלא איתם תוך דאגה לטובתו האישית של כל תלמיד ותלמיד רק כך אנו יכולים להצליח ולתת לתלמיד את הכישורים המתאימים לחיים.

בהתאחדות לאומנויות לחימה עמי ניב מזמינה אתכם להתנסות בשיעור ניסיון ולחוות תחושה משפחתית עם אוירה לימודית. מגוון פעילויות גופניות לכל המשפחה במהלך שנה מלאה 12 חודשים במגוון מקצועות ספורט ותרבות פנאי.

לפרטים נא לצור קשר 050-7865-021 / 050-3700-560

עמי ניב

  • מייסד שיטת אייקי קרב מגע בארץ ובעולם.
  • תואר שני בסוציולוגיה ומנהל הספורט.
  • דאן 10 קרב מגע, ג‘יו ג‘יטסו ואייקידו.
  • מאמן ויועץ בכיר בתחום האבטחה ואכיפת החוק.

Call Now Button