אומנויות לחימה עמי ניב חדרה ישראל

התאחדות לאומנויות לחימה עמי ניב חדרה ישראל

עמותת אייקי – אומנויות לחימה חדרה ישראל

חזון התאחדות לאומנויות לחימה עמי ניב – המטרה לטפח מצוינות, יצירתיות ומנהיגות חינוכית בקרב ילדים ובני-נוער, תוך מתן הזדמנות שווה לכל שכבות ומגזרי האוכלוסייה במדינת ישראל. התאחדות לאומנויות לחימה עמי ניב ישנן מספר אומנויות לחימה אשר אותן ניתן ללמוד ואף לקבל דרגה והסמכה. בעקבות רמתו המקצועית של המייסד עמי ניב, שיש באפשרותו ללמד ולהעניק דרגות בשיטות, קרב מגע, קפוארה, ג'יו-ג'יטסו, ג'ודו, אייקידו

אייקי קיבלה אישור ממנהל הספורט להעניק דרגות בשיטות אלו. כחלק מתוכנית האימונים השנתית קיימות קבוצות שבהם המאמנים מלמדים את שיטות אלו בצורה מעמיקה, עם הדגשים הברורים לכול שיטה.

התאחדות לאומנויות לחימה עמי ניב בתנועה התעמלות ואומנויות לחימה התכנים הלימודים מותאמים לכל הגילאים ולשלב ההתפתחותי בו הם נמצאים: גיל הרך, ילדים, נוער ובוגרים.

הפעילויות עשירות בתכנים התורמים: פיתוח כישורים ומיומנויות מוטוריות קוגניטיביות ורגשיות/ פיתוח כישורים ומיומנויות חברתיות / מעודד חשיבה יצירתית / מפתח יכולות של פתרון בעיות / מפתח את הדרך ללמידה ולחקירה / מחבר אותנו בדרך חיובית לאנשים / מרחיב את יכולת ההבעה העצמית / הינו דרך לביטוי רגשי ולשליטה על המציאות הסובבת אותם / מאפשר למידה והתנסות של מצבים חברתיים / מסייע למשתתפים לבנות ביטחון בעצמם וביכולותיהם.

באמצעות פעילויות הספורט, התנועה ופעילות הגופנית הילדים רוכשים ומשכללים יכולות מוטוריות כגון: קואורדינאציה, שיווי-משקל, מוטוריקה גסה ועדינה, התמצאות במרחב ,תחושות וחושים, תוך למידה של מושגים, צבעים ומספרים בליווי מוסיקה ואביזרים מגוונים המסקרנים ומניעים את הילדים לפעילות.

אנו רואים עצמנו כמורים ומחנכים של תלמידינו, בשיתוף ותמיכה של ההורים ובתיאום מלא איתם תוך דאגה לטובתו האישית של כל תלמיד ותלמיד רק כך אנו יכולים להצליח ולתת לתלמיד את הכישורים המתאימים לחיים. בואו ללמוד ולחוות תחושה משפחתית עם אוירה לימודית. בהנהלת והדרכת עמי ניב אשר ילווה אתכם החל מהצעד הראשון. עמי ניב וצוות המדריכים מזמינים אתכם להתנסות בשיעור ראשון חינם.

בואו ללמוד אומנויות לחימה מגוונות: קרב מגע, קפוארה, ג'יו-ג'יטסו, ג'ודו, אייקידו ולחוות תחושה משפחתית עם אוירה לימודית. בהדרכת טובי המדריכים והמאמנים אשר ילוו את ילדכם החל מהצעד הראשון. החוגים מיועדים לבנים ובנות בגילאי 4 ומעלה.

חלוקה לקבוצות לפי גילאים ורמות.

#גיל_הרך –  לגילאי 4-5 קבוצה יחודית

#ילדים: גילאי 6 – 9

#נערים: 10 – 13

#נוער: 14 – 18

נבחרות: תחרויות, הופעות, הכנה לצבא. לילדים ונוער (2-4 אימונים בשבוע)

אימון ניסיון חינם ללא התחייבות. גילאים: גילאי 4 ומעלה עד נוער

צוות המדריכים: החוג מועבר ע"י צוות מאמנים בכיר!

מדריכים ומאמנים מוסמכים ממכון וינגייט, בעליי ניסיון רב בהדרכה ובעבודה עם ילדים.

התאחדות לאומנויות לחימה עמי ניב רואים עצמנו כמורים ומחנכים של תלמידינו, בשיתוף ותמיכה של ההורים ובתיאום מלא איתם תוך דאגה לטובתו האישית של כל תלמיד ותלמיד רק כך אנו יכולים להצליח ולתת לתלמיד את הכישורים המתאימים לחיים.

מגוון פעילויות גופניות לכל המשפחה במהלך שנה מלאה 12 חודשים

עמי ניב וצוות המדריכים מזמינים אתכם להתנסות בשיעור חודשים במגוון מקצועות ספורט ותרבות פנאי.

קרב מגע, קפוארה, ג'יו-ג'יטסו, ג'ודו, אייקידו

לפרטים נא לצור קשר 0507865021

WhatsApp לכתוב בווטסאפ