אייקידו עמי ניב תנועה והתעמלות לגילאי 30 +

אייקידו עמי ניב תנועה והתעמלות לגילאי 30 +

גוף האדם הינו מכונה מופלאה אשר משרתת אותנו ביומיום במצבים שונים. מצבי מתח ודאגה, מצבי רוגע ושלווה לפעמים המצבים כולכך קיצונים אשר גורמים קריסה: כמו התקפי לב, אירוע מוחי וכדומה. בנוסף לדברים אלה עם הזדקנות גוף האדם הוא אט אט מאבד מגמישותו ותפקודו התקין. כמו: כאבי מפרקים, כאבי גב ועוד. לכן חשוב לנו להמשיך ולחזק את גופינו גם בגילאים מתקדמים.

אייקידו עמי ניב הינה אומנות לחימה המשלבת בתוכה אימון גופני ואימון מנטלי כאחד. כבר בתרגילי החימום מתאמני האייקידו עובדים על נשימות המשפרות את ביצועיהם בזמן האימון וגם לאחר-מכן. עם התרגול והתמדה הגוף לומד להרפות מתחים בזמן ביצוע טכניקות ההתגוננות ולומד לזרום עם התנועה כדי לשמור על עצמו.

האימון הגופני באייקידו עמי ניב תורם רבות לשיפור הכושר הכללי והגמישות, אימון שמטרתו לשלוט בכל הגוף בצורה יותר טובה, ולאו דווקא לחטב אותו. רוב האימונים מתחילים בחימום שהוא בחלקו התמתחויות ותרגילי גמישות, וחלקו תרגילי אייקידו ליחידים, תרגילים המשפרים את הקואורדינציה ואת השליטה בגוף, וכן את ההבנה לגבי התנועות באייקידו.

אנו אומנויות לחימה עמי ניב רואים עצמנו כמורים ומחנכים של תלמידינו, בשיתוף ותמיכה של ההורים ובתיאום מלא איתם תוך דאגה לטובתו האישית של כל תלמיד ותלמיד. רק כך אנו יכולים להצליח ולתת לתלמיד את הכישורים המתאימים לחיים.

אומנויות לחימה עמי ניב מזמינה אתכם להתנסות בשיעור ניסיון ולחוות תחושה משפחתית עם אוירה לימודית. מגוון פעילויות גופניות לכל המשפחה במהלך שנה מלאה 12 חודשים במגוון מקצועות ספורט ותרבות פנאי.

לפרטים נא ליצור קשר 0507865021 / 0526338862

עמי ניב

  • מייסד שיטת אייקי קרב מגע בארץ ובעולם.
  • דאן 10 קרב מגע, ג‘יו ג‘יטסו ואייקידו.
  • תואר שני במשפטים.
  • תואר שני בסוציולוגיה ומנהל הספורט.

עמותת אייקי – אומנויות לחימה עמי ניב חדרה

Call Now Button