תחרויות ומופעי ראווה אייקי קרב מגע ואייקי ג'יו ג'יטסו – חדרה ישראל

תחרויות ומופעי ראווה אייקי קרב מגע ואייקי ג'יו ג'יטסו

קרב מגע / הגנה עצמית / קפוארה / ג'ודו / ג‘יו ג‘יטסו MMA / אייקידו / אומנויות לחימה לגיל הרך

באומנויות לחימה עמי ניב קיימת תוכנית אימונים הבנויה ממגוון פעילויות שבהם התלמידים והספורטאים מתנסים במהלך השנה: במספר סוגים של אומנויות לחימה, תחרויות, מחנות אימונים, מבחני עלייה בחגורות, אימוני התעמולות אתגרית, כושר גופני לכל המשפחה ועוד…

כחלק מתוכנית האימונים קיימות תחרויות שמטרתן להעצים ולאתגר את התלמידים והספורטאים. התחרות מוסיפה מוטיבציה חיצונית, המאתגרת את המשתתפים ומעודדת אותם למצות את גבולות היכולת שלהם‏. התחרות יכולה גם לספק מוטיבציה פנימית עבור אנשים המפיקים הנאה מעצם התחרות‏. בהתאם לכך, תחרותיות היא גורם בריא וחיובי כל עוד היא מתבצעת במידה ובהתאמה לכל מתחרה. ובנוסף קיימים גם מחנות אימונים שבמהלכם התלמידים והספורטאים משפרים את המיומנות והטכניקה האישית. בו בזמן מתקיימים מבחנים שמטרתם היא בדיקת מיומנות המתאמן וקבלת חגורה הבאה.

באומנויות לחימה עמי ניב מתקיימות מספר תחרויות במהלך השנה המחולקות לשני סוגים.

תחרויות זירה – בהם מטרת הספורטאים להתחרות אחד מול השני בתוך זירה עם קווים וחוקים מוגדרים מראש, שעל המתחרים לציית להם ולשופטים. בזמן הקרב המתחרים מקבלים ניקוד על אגרופים ובעיטות חוקיות, הפלות, עבודת קרקע, ושליטה בזירה.

תחרויות DUO – מטרת הספורטאים והמתחרים לבצע סידרת תרגילים כצמד המשלבת הגנה עצמית עם האומנות שבלחימה. הם מקבלים ציון ע"י מספר שופטים, והצמד עם הניקוד הגבוה ביותר – זוכה.

בתקופת התחרויות מטרות הספורטאים הן להוכיח לעצמם שהם מסוגלים להצליח, או להשתדל ככל יכולתם שלא לאכזב את המאמנים, ההורים, החברים. כתוצאה מכך הם נמצאים תחת לחצים נפשיים. העניין חשוב במיוחד כאשר הספורטאי נמצא בראשית דרכו והוא מציב לעצמו מטרות גבוהות אשר לא תמיד תואמות את יכולתו. לכן, חשוב מאוד כמאמנים וכהורים לזכור לתת חיזוקים ותמיכה גם אם הספורטאי אינו מגיע להישגים גבוהים בתחרות.

בעזרת המדריכים שלנו ההורה יכול לעזור לילדו לפתח אורח חיים בריא וספורטיבי הכולל: הרגלי תזונה נכונים, היגיינה אישית, פעילות גופנית, וזמני בילוי מתאימים. פעילותו של הילד צריכה להיות מהנה ומשמעותית עבורו, כך שירצה לאמץ אותה כאורח חיים כספורטאי מקצועי לשנים רבות.  אנו באומנויות לחימה עמי ניב רואים עצמנו כמורים ומחנכים של תלמידינו, בשיתוף ותמיכה של ההורים ובתיאום מלא איתם תוך דאגה לטובתו האישית של כל תלמיד ותלמיד רק כך אנו יכולים להצליח ולתת לתלמיד את הכישורים המתאימים לחיים.

שערינו פתוחים לדור העתיד של הספורט ומזמינים אתכם להתנסות ולהיכנס לעולם של ספורט המשולב בהנאה עם חתירה להישגים גבוהים באופן המקצועי ביותר. אימוני נבחרת מתקיימים בימי שישי בבית ספר תיכון חדרה. התאחדות לאומנויות לחימה עמי ניב מזמינה אתכם להתנסות בשיעור ניסיון ולחוות תחושה משפחתית עם אוירה לימודית. מגוון פעילויות גופניות לכל המשפחה במהלך שנה מלאה 12 חודשים במגוון מקצועות ספורט ותרבות פנאי

לפרטים נא לצור קשר 0507865021

עמי ניב

  • מייסד שיטת אייקי קרב מגע בארץ ובעולם.
  • דאן 10 קרב מגע, ג‘יו ג‘יטסו ואייקידו.
  • תואר שני במשפטים.
  • תואר שני בסוציולוגיה ומנהל הספורט.
  • מאמן ויועץ בכיר בתחום האבטחה ואכיפת החוק.

עמותת אייקי – אומנויות לחימה עמי ניב חדרה

Call Now Button