לוחמה בטרור עמי ניב חדרה ישראל

קרב מגע עמי ניב לוחמה בטרור חדרה ישראל

עמותת אייקי – אומנויות לחימה עמי ניב חדרה

אייקי קרב מגע עמי ניב לוחמה בטרור ואכיפת החוק היא חלק מתוכנית האימונים. כשבשלב מתקדם הדגש על כך שכל תרגיל יסתיים, כשהתוקף מנוטרל על הקרקע והמתגונן מוכן להתמודד מול תוקף או תוקפים נוספים תוך כדי שימוש בכוח סביר.

כמו כן, נלמדים טכניקות להגנה עצמית המשמשות כנגד תוקף עם כלי נשק כגון: מקל קצר או ארוך, אלה, סכין, אקדח, רובה. יעילות כל תרגיל נמדדת בעיקר ביכולת ביצוע התרגיל של חלש מול חזק או ילד מול מבוגר. האימונים מתמקדים על ארבעה תחומים: שיפור היכולת הטכנית, שיפור היכולת הגופנית, שיפור היכולת הנפשית והדמיות עם שלוב של שלושת התחומים יחד.

המטרה באימונים היא להביא את התלמיד ליכולת ביצוע תרגיל באופן לא חשיבתי (אינסטינקטיבי) ובכך לקצר את זמן התגובה. ושתגובה זו תיתן פתרון יעיל למצבים שונים ברחוב, עם שיפור היכולת הגופנית, המוטורית והקורדנטיבית. לבסוף, שילוב של יכולות אלו יחד מתורגלות בתרגילי הדמיה (סימולציות) שונים, המקבילים למצבים שבהם עלול החניך להיתקל בחיי היום יום. אימוני ההדמיות מביאים את התלמיד ליכולת התמודדות עם מצבי לחץ תוך כדי שליטה עצמית ומענה יעיל ומהיר מול התקפות שונות ברחוב.

אייקי קרב מגע עמי ניב לוחמה בטרור ואכיפת החוק, אימון מתקדם של לוחם להתמודדות עם מצבים מורכבים כגון פעילות חבלנית, חילוץ בני ערובה או מספר תוקפים עם נשק. במצבים אלו דרוש שיתוף פעולה של מספר לוחמים ושילוב של טכניקות מתקדמות ואסטרטגיית לחימה הן של הלוחם היחיד והן של הצוות.

שיטת באייקי קרב מגע עמי ניב לוחמה בטרור ואכיפת החוק הכרה בינלאומית בשנות ה90 ומאז החל עמי ניב להפיץ את תורתו ברחבי הארץ והעולם הן בתחום אייקי קרב מגע עמי ניב, והן בתחום הלוחמה בטרור ואכיפת החוק המוצגת לאנשי יחידות מובחרות ולכוחות הביטחון השונים בארץ ובעולם.

 

Call Now Button