קרב מגע והגנה עצמית לנשים ונערות

קרב מגע והגנה עצמית לנשים ונערות

קרב מגע / הגנה עצמית / קפוארה / ג’ודו / ג‘יו ג‘יטסו MMA / אייקידו / אומנויות לחימה לגיל הרך

כיום, נשים רבות מוצאות עצמן חשופות למציאות אלימה. המצב החברתי יוצר מצבים בהם האלימות נכנסת לתוך התא המשפחתי. אלימות בתוך המשפחה מוכרת לכולנו חדשות לבקרים בכותרות בעיתונות ובחדשות הטלוויזיה. תופעות אלו מתמשכות לעיתים עד שהפרשה מסתיימת במקרה של נזקים בלתי הפיכים ואפילו מוות. תופעות האלימות מתרחשת גם מחוץ לתא המשפחתי ופוגשת בילדים, נשים וקשישים וגורמת למצב חברתי בו תחושת החוסר ביטחון שולטת.

לדעת לשמור על עצמך

אחת הדרכים היעילות למנוע התקפות אלימות הן השתתפות בקורסים להגנה עצמית. ההשתתפות בקורסים מסוג אלו תעלה את רמת המודעות לסוגי התקפות ודרכים למניעתם באופן קל יעיל ותכליתי. ידוע כי, נשים אשר נחשפו לידע והתנסות בתחומי ההגנה העצמית, ידעו כיצד להימנע ואף להתמודד עם סיטואציות אלימות, בנחישות ובביטחון.

להחזיר את הביטחון

כאמור, בשיעורי קרב מגע הגנה עצמית לנשים אחד מהעקרונות החשובים הוא השבת הביטחון ותחושת השליטה לאישה. באמצעות השיעורים נשים רבות יוצאות ממצב מתמשך של חרדה והימנעות וחוזרות להתנהל בעולמן באופן חופשי וחיוני יותר , מתוך ידיעה שאם יהיה צורך – לא יהיו חסרות ישע ולא ירשו לאיש לפגוע בהן או לגעת בהן ללא רצונן. עם הטכניקות של ההגנה העצמית והתרגילים, נולד מחדש הביטחון האישי – מתוך ההבנה העמוקה שנשים, למרות ההבדלים הפיזיים, לא חייבות להיות קורבנות.

אישה המעוניינת להכיר דרכים מהירות, פשוטות, יעילות ואפקטיביות להתמודדות מול התקפות אופייניות ברחוב, תוכל להצטרף לשיעורי קרב מגע והגנה עצמית. בארץ, ואפשר לומר בביטחון רב גם בעולם, רוב השיטות להגנה עצמית נשענות על שיטת הקרב מגע הישראלי שפותחה על ידי אימי ליכטנפלד ז"ל אבי תורת הקרב מגע הישראלי. השיטה המודרנית ביותר כיום שממשיכה את דרכו של אימי הינה שיטת אייקי קרב מגע מיסודו של עמי ניב דאן 10 תלמידו הישיר של מייסד הקרב מגע.

"פעל כפי יכולתך אך פעל נכון", אימי ליכטנפלד שדה-אור

בצע מינימום הגנה נגד מקסימום התקפה" אלי אביקזר

"בצע תרגיל ברמה לא חשיבתית תוך כדי שליטה מתוקפים נוספים" עמי ניב

לפרטים נא לצור קשר 0507865021

עמי ניב

  • מייסד שיטת אייקי קרב מגע בארץ ובעולם.
  • דאן 10 קרב מגע, ג‘יו ג‘יטסו ואייקידו.
  • תואר שני במשפטים.
  • תואר שני בסוציולוגיה ומנהל הספורט.
  • מאמן ויועץ בכיר בתחום האבטחה ואכיפת החוק.

Call Now Button