כושר קרבי וקרב מגע קרבי כהכנה ליחידות מיוחדות ויחידות קרביות – חדרה ישראל

כושר גופני ואייקי קרב מגע כהכנה ליחידות לוחמה בטרור ויחידות קרביות

הכנה לצבא הכנה לחיים

קורס הכנה לצבא מהווה הכנה פיזית ומנטלית כאחד, לקראת הגיוס לצה"ל. האקדמיה לאומנויות לחימה עמי ניב מכינים את התלמידים לצבא לימי הגיבוש של היחידות המובחרות, ומאפשר להם להשתלב במסלול הצבאי עליו חלמו.

הגיוס לצה"ל הינו אחד מהאירועים המכוננים בחייו של כל אזרח ישראלי. לראשונה, נפרד הנער מהבית והולך לדרך חדשה, קשה ובעיקר לא ידועה. אומנויות לחימה עמי ניב, ההכנה לצבא מגיל צעיר מקלה על המעבר החד הזה על ידי כך שהוא מספק היכרות מוקדמת עם חלק נכבד מדרישות המסגרת הצבאית. המשמעת הצבאית הנוקשה, הפעילות הפיזית הקשה ותנאי השטח הלא פשוטים, אלו רק מעט מן הקשיים עימם נאלצים להתמודד חיילים לוחמים בצה"ל, במיוחד כשמדובר ביחידה קרבית וביחידת טרור. כיום ברור לכולם שלא בכל מקרה יש אפשרות להשתמש בכלי נשק חם נגד המחבל ולהורגו כמו בשדה קרב, אלה ההתמודדות מול גורם ההפתעה של אזרח מול חייל בטווח אפס. עמי ניב "ביצוע תרגיל ברמה לא חשיבתית, רפלקסיבית, והשתלטות על היריב תוך כדי שליטה על תוקפים נוספים".

הבנת הדרכים ומתן מסגרת תומכת – המפגש הראשוני עם המסגרת הצבאית יוצר בקרב החיילים הצעירים תחושת בלבול ולחץ אשר מביאה את המתגייסים להתמודדות נפשית ופיזית רוויה קשיים. בהיבט הפיסיולוגי נערים אשר לא ביצעו הכנה גופנית, עלולים למצוא עצמם נפצעים בפציעות ארוכות טווח כגון שברי מאמץ ועומסים בגב ובברכיים. והכנה של אימונים מנטאליים וטכניים באימוני קרב מגע. אנו מבינים ומכירים את הקשיים מבחינת המשמעת ומבחינת ההכנה הפיזית והכושר הגופני אותו הם מפתחים בהדרגה לפני השירות עצמו.

במהלך האימונים אומנויות לחימה עמי ניב, מתמודדים החניכים עם אתגרים רבים: כושר גופני (אירובי, אנאירובי, כוח, הכנה לבוחן "בר אור"), ריצות, ניווטים, מסעות אלונקה, קרב מגע, ירי, תנאי שטח, הסוואה, עזרה ראשונה, ניווט והיכרות עם חילות צה"ל. כמו כן קיים באימונים דגש על מרכיבים חברתיים והתנהגותיים כגון: דבקות במשימה, עבודת צוות ופיתוח יכולת מנהיגות. בנוסף לאימונים השבועיים יתקיימו גם סדנאות שטח של מספר ימים ומפגש עם לוחמים וקצינים בצה"ל.

החניכים שלנו מתגייסים בהרגשה של מוכנות – ההכנה לקראת גיוס מיועד מגיל צעיר כהכנה נפשית ופיזית כדרך חיים למעוניינים להיות ברמת כושר גופני גבוהה לפני הגיוס לצה"ל. הכנה לצבא מיועד גם לאלו המעוניינים להתקבל לסיירות, יחידות קרביות ויחידות טרור ולכל המעוניין לחשל את גופו ואופיו טרם הגיוס! כמו כן, במדינתנו כל ילד מתחנך מגיל צעיר, בצורה כזו או אחרת לתרום למדינת ישראל, להתגייס לצה"ל ולתרום את המקסימום האפשרי. כך שההכנה לצבא מאוד חשובה במיוחד לאלה המעוניינים לגשת למיונים לסיירות, יחידות קרביות ויחידות טרור.

אנו אומנויות לחימה עמי ניב רואים עצמנו כמורים ומחנכים של תלמידינו, בשיתוף ותמיכה של ההורים ובתיאום מלא איתם תוך דאגה לטובתו האישית של כל תלמיד ותלמיד רק כך אנו יכולים להצליח ולתת לתלמיד את הכישורים המתאימים לחיים.

אומנויות לחימה עמי ניב מזמינים אתכם להתנסות בשיעור ניסיון ולחוות תחושה משפחתית עם אוירה לימודית. מגוון פעילויות גופניות לכל המשפחה במהלך שנה מלאה 12 חודשים במגוון מקצועות ספורט ותרבות פנאי. קרב מגע / הגנה עצמית / קפוארה / ג'ודו / ג‘יו ג‘יטסו MMA / אייקידו / אומנויות לחימה לגיל הרך

לפרטים נא לצור קשר 050-7865-021 / 0526338-862

עמותת אייקי

עמי ניב

  • מייסד שיטת אייקי קרב מגע בארץ ובעולם.
  • דאן 10 קרב מגע, דאן 6 ג‘יו ג‘יטסו, דאן 4 אייקידו.
  • תואר שני במשפטים.
  • תואר שני בסוציולוגיה ומנהל הספורט.
  • מאמן ויועץ בכיר בתחום האבטחה ואכיפת החוק.

 

Call Now Button