הצורך באייקי קרב מגע להגנה עצמית נגד מחבל – חדרה ישראל

הצורך באייקי קרב מגע להגנה עצמית נגד מחבל

קרב מגע הגנה עצמית | ג'ודו ג'יו ג'יטסו MMA | קפוארה ג'יו ג'יטסו ברזילאי | אייקידו חדרה עמי ניב

הרבה דברים חיוביים צמחו מהתפתחותו של העולם, הטכנולוגיה והמודרניזציה ככלל. השגנו לא מעט דברים ברפואה, בהיי-טק ושלל תחומים חשובים אחרים אשר הפכו את העולם ליעיל יותר ואולי אף במקרים רבים גם טוב יותר. הגורם שנפגע דווקא ככל שהעולם התקדם הוא כל נושא האלימות והפשיעה, וככל שאנו מתקדמים עם השנים האחוזים בנושא עולים והצורך ביכולת להגן על עצמנו ולהשתמש באייקי קרב מגע להגנה עצמית עולה באופן משמעותי.

במצבנו כיום כל נער וילד צריך כבר לדעת הגנה עצמית על בוריה על-מנת לשרוד בעולם אלים וקלוקל, ובשל כך רבים מההורים שמחים לשלוח את ילדיהם לחוגים המלמדים אומנויות לחימה תחת קורת גג אחת שיתאים לכל כיס. אלא, שלא מעט אומנויות לחימה בהחלט היו מתאימות לזמנים עברו אך אינן מעודכנות למצבי הרחוב הקיימים בעולם המודרני האלים כיום. עם זאת, אומנות לחימה מתקדמת ורצינית פותחה לאורך 3 העשורים האחרונים ושיטת הלוחמה הזו בהחלט יעילה להתמודדות עם כל מיני מצבים שבהם הגנה עצמית הכרחית, נכון, לא טעיתם, מדובר באייקי קרב מגע, אשר אותה יסד עמי ניב מגדולי הלוחמים והפטריוטים שחיים במדינה.

אייקי קרב מגע היא שיטת הלוחמה הטובה ביותר לכל סיטואציה שבה נפגש ברחוב האלים בימינו, אנו יכולים ללכת ברחוב ומבלי שנדע איך ולמה נוכל להיות בסיטואציה שבה אנו בקרב עם בן-אדם גדול, חזק או בעל יתרון עלינו או מחבל שהפתיע אותנו. מסתבר שלא צריך להיות הכי גדול, הכי שרירי והכי זריז על-מנת לגבור על אדם עם יתרון, אפילו אם לו יהיה כלי נשק מסוים ולנו לא. מספיק שנדע כיצד לפעול ואיך לעשות את הדברים באופן הכי נכון וכך נוכל לנצח בכל קרב מזדמן. חשוב להדגיש שמטרת הלימוד של אייקי קרב מגע הוא לא לתקוף ולפגוע במישהו ככה סתם, אלא לצורך הגנה עצמית מלאה נגד אדם אלים, פושע או מחבל. הרבה שיטות לחימה מדברים על כך שבאפשרות הראשונה צריך לברוח, אבל ברוב המקרים אין את האפשרות הזאת, כך שתלמידי אייקי קרב מגע מיומנים, מגעים לרמת יכולת להתמודד מול כל התקפה אלימה.

אם נלמד אייקי קרב מגע, נוכל להרגיש הרבה יותר בנוח ללכת ברחוב, ומרוויחים מנגנון הישרדותי חשוב, ביטחון העצמי עולה פלאים. אז תעשו לעצמכם טוב על הנשמה ותקחו אפילו כמה קורסי אייקי קרב מגע רק על-מנת לראות מה שזה עושה לכם וכמה שזה משפיע על חייכם האישיים. "פעל כפי יכולתך אך פעל נכון", בצע מינימום הגנה נגד מקסימום התקפה, בצע תרגיל ברמה לא חשיבתית תוך כדי שליטה מתוקפים נוספים. מטרתו של עמי ניב לגדל תלמידים שהיכולות האישיות שלהם יהיו כמו כלי נשק להתקפה בשעת הצורך או הגנה עצמית מול כל התקפה אלימה.

באומנויות לחימה עמי ניב רואים עצמנו כמורים ומחנכים של תלמידינו, בשיתוף ותמיכה של ההורים ובתיאום מלא איתם תוך דאגה לטובתו האישית של כל תלמיד ותלמיד רק כך אנו יכולים להצליח ולתת לתלמיד את הכישורים המתאימים לחיים.

אומנויות לחימה עמי ניב מזמינה אתכם להתנסות בשיעור ניסיון ולחוות תחושה משפחתית עם אוירה לימודית. מגוון פעילויות גופניות לכל המשפחה במהלך שנה מלאה 12 חודשים במגוון מקצועות ספורט ותרבות פנאי.  קרב מגע, ג'ודו , קפואירה, אייקידו, ג'יו ג'יטסו MMA

לפרטים נא לצור קשר 0507865021

עמי ניב

  • מייסד שיטת אייקי קרב מגע בארץ ובעולם.
  • דאן 10 קרב מגע, דאן 6 ג‘יו ג‘יטסו, דאן 4 אייקידו.
  • תואר שני במשפטים.
  • תואר שני בסוציולוגיה ומנהל הספורט.
  • מאמן ויועץ בכיר בתחום האבטחה ואכיפת החוק.

עמותת אייקי – אומנויות לחימה עמי ניב חדרה

Call Now Button