קייטנת אייקי בראש אחר, הגנה עצמית ותחרויות אתגריות!

קייטנת אייקי בראש אחר, הגנה עצמית ותחרויות אתגריות!

בעולמנו כיום, כאשר הילדים זקוקים ליותר ויותר גירויים חדשים וההורים זקוקים לעוד כמה שעות ביממה, מחנה אימונים באייקי לילדים ונוער תפס מקום מכובד באקדמיה. אלה לא רק קייטנות, אלא עולם של פעילויות מעשירות ומרתקות לילדים בכל הגילאים: ועוד הרבה פעילויות חינוכיות וגם סדנאות לילדים במסגרתן הם יכולים לא רק ליהנות אלא גם ללמוד אחר הגנה עצמית והתמודדות מול אלימות.

המחנה אימונים בהתאחדות לאומנויות לחימה עמי ניב מעניקה לנוער המדריך ילדים: הפעלה שמצד אחד מאתגרת ויחד עם זה מביאה איכויות של הנאה, כיף ויצירתיות אל המרחב בו נמצאים הילדים המשתתפים.

מה זה אומר בראש אחר?

  1. ללמוד משהו חדש על הגוף והמהות שלנו דרך משחקי ותחרויות ספורטיביות המשלבת הגנה עצמית והתמודדות מול אלימות.
  2. לומדים להיות קשובים זה לזה. הילדים מקבלים משימות ברמות קושי שונות שיסייעו להם בהתמודדות מוצלחת עם סוגיות אמיתיות מחיי היומיום. וכך גם תהליכי קבלת החלטות יעשו ללא מתחים שהיו אופייניים בעבר.
  3. הכנה למבחנים והמעבר לחגורה הבאה, מסייע לילדים להתקדם מיומנות וטכניקה אישית, הגורמת לעליה בביטחון והדימוי העצמי.
  4. למידה אתגרית – ע"י לימוד, תרגול וישום תרגילי הגנה עצמית בזמן לחץ. וע"י כך לאתגר את היכולת התפיסתית, התנועתית קואורדינטיבית – תיאום איברים בגוף.
  5. עוברים חווית גיבוש קבוצתית מתוך עשייה יצירתית – ילדים מתאמנים עם חברים חדשים, מדריכי נוער פועלים עם מאמנים בכירים למטרה משותפת העצמת התלמידים.

חווית אימון סוחפת בתוך האקדמיה לאומנויות לחימה עמי ניב המשלבת למידה פעילה וגם למידה תנועתית, מאתגרת מנטאלית וקואורדינטיבית הגורמת לאתגר קבוצתי. למידה הזו נעשית באווירה משחקית מתוך כיף, הנאה, שיתוף פעולה קבוצתי, חוויה יצירתית מהנה ומחדשת, וגיבוש קבוצתי של משתתפי המחנה אימונים.

התאחדות לאומנויות לחימה עמי ניב מזמינה אתכם להתנסות בשיעור ניסיון ולחוות תחושה משפחתית עם אוירה לימודית. מגוון פעילויות גופניות לכל המשפחה במהלך שנה מלאה 12 חודשים במגוון מקצועות ספורט ותרבות פנאי.

לפרטים נא ליצור קשר 050-7865-021 / 054-2803-380

קרב מגע / הגנה עצמית / קפוארה / ג’ודו / ג‘יו ג‘יטסו MMA / אייקידו / אומנויות לחימה לגיל הרך

עמי ניב

  • מייסד שיטת אייקי קרב מגע בארץ ובעולם.
  • דאן 10 קרב מגע, ג‘יו ג‘יטסו ואייקידו.
  • תואר שני במשפטים.
  • תואר שני בסוציולוגיה ומנהל הספורט.
  • מאמן ויועץ בכיר בתחום האבטחה ואכיפת החוק.

עמותת אייקי – אומנויות לחימה עמי ניב חדרה

Call Now Button