פעילות גופנית, ספורט, ואומנויות לחימה לגיל 40 ומעלה – חדרה ישראל

פעילות גופנית, ספורט, ואומנויות לחימה לגיל 40 ומעלה

קרב מגע / הגנה עצמית / קפוארה / ג'ודו / ג‘יו ג‘יטסו MMA / אייקידו / אומנויות לחימה לגיל הרך

מגיל 40 ומעלה מתחיל גוף האדם להראות סמני עייפות שמתבטאים בכאבי גב, רגלים או כאבים במקומות שונים בגוף, מה שגורם להאטת קצב החיים כשעוברים את גיל ה 40 הפסקת עבודה, האטת קצב העבודה, כמו מעבר לחצי משרה או משרה משרדית במקום פיזית וכדומה. בהתאחדות לאומנויות לחימה עמי ניב מאמינים שאין צורך לשנות את הרגלי החיים מגיל 40 ומעלה כול עוד יש אפשרות לשפר את הכושר הגופני ולחזק את שרירי הגוף ובו בזמן גם ליהנות מפעילות בריאה.

מחקרים מוכיחים, כי שמירה על כושר גופני באופן תדיר וקבוע משפרת את איכות החיים ומצבם הבריאותי של אנשים מבוגרים בתנאי שזה נעשה בצורה מבוקרת. גם מי שלא התאמן  בעבר יכול להתחיל להתעמל בגילאים מבוגרים יותר, בהדרגה ובצורה מבוקרת, ולשפר את כושרו הגופני ואת איכות חייו.

ארבעת האימונים הטובים ביותר לכושר מגיל 40 ומעלה, לאנשים הרוצים לשפר את אורח חייהם ואת מצבם הבריאותי הם אימוני גמישות, סיבולת (בעיקר סיבולת לב ריאה), יציבה, שיפור יכולת הכוח הפיזי.

אימוני כוח: אימונים אלה נועדו לבנייה וחיזוק שרירים אצל אנשים מבוגרים והגברת חילוף החומרים בגוף, לסיוע ושמירה על משקל תקין וכן רמות סוכר מאוזנות.

אימונים לשיפור היציבה: שיפור היציבה תורם למניעת נפילות ואיזון הגוף .מידי שנה נרשמים בכל העולם ובישראל מקרי אשפוז רבים עקב שברים בירכיים ובאגן הסיבה הראשונה לשברים אלה היא נפילה או חוסר שיווי משקל.

אימוני מתיחות: אימונים אלה משפרים את הגמישות ובכך מאפשרים למפרקים בגוף להתנועע בצורה חופשית יותר.

אימוני סיבולת: אימונים המגבירים את קצב פעימות הלב ותוך כדי כך גם יכולת הנשימה. אימונים אלה כוללים פעילויות כמו: אייקי קרב מגע / אייקי ג'יו ג'יטסו MMA  / אייקי קפואירה / אייקידו, הליכה, ריצה, הגנה עצמית, רכיבת אופניים ואפילו גריפת עלים בגינה.  חשוב לזכור כי אימוני סיבולת חייבים להיעשות בהדרגה ורצוי להתחילם באימונים קצובים וקצרים שלא עולים על 45 דקות ביום. על מנת להיטיב את איכות החיים יש להתמיד בפעילות זו. והיא תשפר את הכושר ואת תפקודן של כל מערכות הגוף.

בהתאחדות לאומנויות לחימה עמי ניב נותנים מענה ומעודדים גם את בני 40 ומעלה להתחיל להתאמן ולשפר גם את איכות החיים כמו גם את עניין ההגנה העצמית. יש לציין כי רוב האנשים בגילאים אלה נוטים לפחד מלהתחיל פעילות ספורטיבית עקב בעיות בריאות שונות, חוסר באנרגיה וביטחון עצמי נמוך לגבי היכולות הספורטיביות שלהם. אנו מאפשרים לכל אחד ובכל גיל להצטרף למערך אימונים שבו הוא יוכל למצות את היכולת הגופנית שלו, להתחזק ולשפר את אורח החיים שלו, וזאת בתנאי שמצבו הבריאותי מתאים לכך. לצוות ההתאחדות יש את היכולת והכלים לתת תמיכה ועזרה לכל אחד תוך ליווי מתמיד של המתאמן, חיזוק של הביטחון העצמי והבנה של היכולת האישית של כל אחד.

חשוב לציין כי כל מתאמן חייב להביא עימו לפני הכניסה לאימונים אישור רפואי בר תוקף על מנת שיוכל להתאמן בצורה הטובה ביותר בשבילו וכן ליידע את המאמן על כל שינוי במצבו הרפואי על מנת למנוע נזקים ופציעות. כמו כן האקדמיה לאומנויות לחימה מיסודו של עמי ניב היא גוף ספורטיבי הבא לאמן אנשים לפעילות ספורטיבית ולאורח חיים בריא.

התאחדות לאומנויות לחימה עמי ניב מזמינה אתכם להתנסות בשיעור ניסיון ולחוות תחושה משפחתית עם אוירה לימודית. מגוון פעילויות גופניות לכל המשפחה במהלך שנה מלאה 12 חודשים במגוון מקצועות ספורט ותרבות פנאי. לפרטים נא לצור קשר 050-7865-021 / 050-3700-560

עמי ניב

מייסד שיטת אייקי קרב מגע בארץ ובעולם.

תואר שני בסוציולוגיה ומנהל הספורט.

דאן 10 קרב מגע, ג‘יו ג‘יטסו ואייקידו.

מאמן ויועץ בכיר בתחום האבטחה ואכיפת החוק.

https://youtu.be/tyOlEXC8hR8
Call Now Button