הכנה נפשית לפני מבחן / תחרות – חדרה ישראל

הכנה נפשית לפני מבחן / תחרות

בעולם התחרותי של היום, כאשר כל בחינה מקבלת חשיבות גדולה, השכיחות של חרדת בחינות נמצאת בעלייה גדולה. חרדת מבחנים היא מצב פסיכולוגי שכרוך במצוקה קשה לפני, בזמן ו/או לאחר בחינה. והיא אינה מאפשרת לתלמידים להוציא מעצמם את המיטב ולקבל את התוצאה הרצויה. החיים מזמנים לנו מצבים רבים בהם עלינו להבחן מהיום הראשון בגן ועד יומנו האחרון בבית ספר תיכון. בלשכת הגיוס, בחינות סמסטר באוניברסיטה, ועוד. ככל שהמבחן חשוב יותר כך החרדה גדולה יותר. מצב זה יכול להתבטא לא רק במבחנים כאלה או אחרים, גם בתחרויות ספורטיביות ובטח בלחץ החברתי שקיים בחברה שלנו.

חרדת מבחנים מתבטאת במספר תבחינים:

עצבנות – אשר פוגעת ביכולת לחשוב בבהירות ולפתור את הבעיות במדויק מצטמצמת.

חרדה – אשר פוגעת בזיכרון הנבחן, כי מחשבותיו עסוקות בדאגות. שמשאירים פחות משאבים למבחן עצמו.

אצל ילדים צעירים החרדות נוטות לבוא לידי ביטוי בסימנים לא מילוליים כגון כאבי בטן, קשיים בשינה, ודחף עיקש לצאת מהכיתה כדי ללכת לשירותים.

אז מה אפשר לעשות בנידון?

באומנויות לחימה עמי ניב קיימות תוכניות ייחודיות שמלמדות את הילד/נער אייך להתמודד מול מצבי לחץ שונים. תוכניות אלו נבנו ע"י עמי ניב במטרה לשפר את היכולת הגופנית, הנפשית והחשיבתית של התלמיד, בביצוע משימות מורכבות, בצורה הפשוטה אך היעלה ביותר ובכך לקצר את זמן התגובה. ותגובה זו תיתן פתרון יעיל למצבים שונים ביום יום. כדי לשפר את היכולת הגופנית והנפשית התלמידים מתאמנים במספר מקצועות כגון: אייקי קרב מגע, אייקי קפואירה, ג'ודו, אייקי ג'יו ג'יטסו MMA , אייקידו, אגרוף תאילנדי ועוד…

ההתנסות במספר מקצועות באומנויות לחימה עמי ניב נותנים לילד את ההרגשה של הצלחה והיכולות להתמודד בהצלחה עם מטלות מורכבות וקשות. ובכך לחזק את הילדים נפשית ושידע להתמודד עם הקשיים שלו, ולמצוא אסטרטגיות עוקפות להגעה ליעדים שלו. 

לפי ניסיוני של 30 שנה נוכחתי לדעת שילד שמקבל תמיכה נפשית מהבית, ועיקרון ההתמדה וההתמודדות עם קשים הוא בסיס להצלחה ע"י חיזוקים חיובים ושלילים, בשיתוף פעולה מלא בין המדריכים להורים.

באומנויות לחימה עמי ניב קיימות תוכניות ייחודיות שמלמדות את הילד והנער אייך להתמודד מול מצבי לחץ שונים. תוכניות אלו נבנו ע"י עמי ניב במטרה לשפר את היכולת הגופנית, הנפשית והחשיבתית של התלמיד, בביצוע משימות מורכבות, בצורה הפשוטה אך היעלה ביותר ובכך לקצר את זמן התגובה. ותגובה זו תיתן פתרון יעיל למצבים שונים ביום יום.  כדי לשפר את היכולת הגופנית והנפשית התלמידים מתאמנים במספר מקצועות כגון: אייקי קרב מגע, אייקי קפואירה, ג'ודו, אייקי ג'יו ג'יטסו MMA , אייקידו, אגרוף תאילנדי ועוד… ההתנסות במספר מקצועות נותנים לילד את ההרגשה של הצלחה והיכולות להתמודד בהצלחה עם מטלות מורכבות וקשות.

אנו באומנויות לחימה עמי ניב רואים עצמנו כמורים ומחנכים של תלמידינו, בשיתוף ותמיכה של ההורים ובתיאום מלא איתם תוך דאגה לטובתו האישית של כל תלמיד ותלמיד רק כך אנו יכולים להצליח ולתת לתלמיד את הכישורים המתאימים לחיים. אנו מזמינים אתכם להתנסות בשיעור ניסיון ולחוות תחושה משפחתית עם אוירה לימודית. מגוון פעילויות גופניות לכל המשפחה במהלך שנה מלאה 12 חודשים במגוון מקצועות ספורט ותרבות פנאי. לפרטים נא לצור קשר 0507865021

קרב מגע / הגנה עצמית / קפוארה / ג'ודו / ג‘יו ג‘יטסו MMA / אייקידו / אומנויות לחימה לגיל הרך

עמי ניב

  • מייסד שיטת אייקי קרב מגע בארץ ובעולם.
  • דאן 10 קרב מגע, דאן 7 ג‘יו ג‘יטסו, דאן 4 אייקידו.
  • תואר שני במשפטים.
  • תואר שני בסוציולוגיה ומנהל הספורט.
  • מאמן ויועץ בכיר בתחום האבטחה ואכיפת החוק.

עמותת אייקי – אומנויות לחימה עמי ניב חדרה

Call Now Button