נערים, נערות, כושר קרבי והכנה לצבא חדרה !!!

נערים, נערות, כושר קרבי והכנה לצבא !!!

הורים ילדכם הגיעו לשלב בו קיימת בהם המחשבה על שרות קרבי בצהל?

ואצלכם ההורים קיימים חששות דאגות והרצון לשמור על הילדים בכול דרך אפשרית. כאן אנחנו משתלבים, אז נכון למנוע מהם גיוס ליחידות לוחמה מובחרות או יחידות קרביות אנחנו לא יכולים, אבל כן יכולים להכין אותם לקראת השירות הצבאי מבחינה גופנית ומבחינה נפשית מנטלית. בנית נערים ונערות לקראת גיוס חייב להתחיל כבר מגיל צעיר. כלומר, מומלץ להתחיל את האימונים בגיל צעיר ככל האפשר. באומנויות לחימה עמי ניב קיימת תוכנית אימונים המשלבת:

קרב מגע והגנה עצמית בסיסית, קרב מגע לוחמה בטרור ואכיפת החוק, אימון מתקדם של לוחם להתמודדות עם מצבים מורכבים כגון פעילות חבלנית, חילוץ בני ערובה או מספר תוקפים עם נשק. במצבים אלו דרוש שיתוף פעולה של מספר לוחמים ושילוב של טכניקות מתקדמות ואסטרטגיית לחימה הן של הלוחם היחיד והן של הצוות.

המטרה באימונים היא להביא את המתאמן ליכולת ביצוע תרגיל באופן לא חשיבתי (אינסטינקטיבי) ובכך לקצר את זמן התגובה.תגובה זו תיתן פתרון יעיל למצבים שונים ברחוב, עם שיפור היכולת הגופנית, המוטורית והקורדנטיבית. לבסוף, שילוב של יכולות אלו יחד מתורגלות בתרגילי הדמיה (סימולציות) שונים, המקבילים למצבים שבהם עלול המתאמן להיתקל בחיי היום יום. אימוני ההדמיות מביאים את המתאמן ליכולת התמודדות עם מצבי לחץ תוך כדי שליטה עצמית ומענה יעיל ומהיר מול התקפות שונות ברחוב.

אומנויות לחימה עמי ניב מזמנים אתכם להתנסות בשיעור ניסיון ולחוות תחושה משפחתית עם אוירה לימודית.מגוון פעילויות גופניות לכל המשפחה במהלך שנה מלאה 12 חודשים במגוון מקצועות ספורט ותרבות פנאי.

עמותת אייקי, אומנויות לחימה עמי ניב

 

Call Now Button