כישורים חברתיים ומנהיגות צעירה – חדרה ישראל

כישורים חברתיים ומנהיגות צעירה אומנויות לחימה עמי ניב – חדרה ישראל

קרב מגע / הגנה עצמית / קפוארה / ג’ודו / ג‘יו ג‘יטסו MMA / אייקידו / אומנויות לחימה לגיל הרך

ישנם ילדים רבים, אשר אינם מצליחים להסתגל בצורה חברתית שווה, כשבעיה זו ניתן לראות אצל ילדים בכיתות ד' – ט', כאשר מדובר בשלב ההתפתחותי החשוב מאוד בגיל ההתבגרות, ההסתגלות לחברה פעילה וליחסי בנים – בנות. כישורים חברתיים חלשים יכולים להיות תוצאה של בעיות רגשיות אצל ילדים עוד מימי הילדות, טרם הגיעו לגיל ההתבגרות. ילדים אלו סופגים דחייה, לעג והצקות מילדים אחרים, מגיעים הביתה בוכים ואומללים. מסרבים לחזור לגן/בית הספר וההורים מגיבים לפעמים באומללות, אבל ברוב המקרים ההורים מתחילים לפעול כנגד כל הסביבה למען ילדיהם.

שילוב ילדים באומנויות לחימה עמי ניב בגיל מוקדם מאפשרת מניעה של בעיה זו לאורך זמן, ילדים המתקשים ביצירת מערכות יחסים חברתיות מקבלים כלים להבנת הקשר בין מחשבות, רגשות והתנהגות. תוך שימת דגש על הקשיים החברתיים: היפגעות, פגיעה באחר, חוסר הבנה חברתית, ויתור על העצמי, ויתור על האחר, כישורי שיחה.

האימונים באומנויות לחימה עמי ניב יוצרים סביבה בטוחה ויצירת אמון המאפשרת חוויה מהנה. תהליכים אלה מחזקים את הדימוי העצמי, את הביטחון ותחושת הסיפוק, מרחיבים את יכולת התגובה ומחזקים את יכולת ההתמודדות עם מצוקות רגשיות הקשורות לעצמי וליחסים עם האחרים. עם הזמן התלמיד נקשר למדריך ורואה בו כמודל לחיקוי ולפעמים כבן משפחה. וזה מאפשר למדריך להבין יותר את הקשיים איתם מתמודד התלמיד. עם זאת יאפשר לו את ההתמודדות בצורה כנה ומתוך רצון להיות בעל יכולת חברתית גבוהה. במרבית המקרים תלמיד שהצליח לפתח את המיומנות הדרושה, יעשה אדם חברותי יותר מילד שלא יישם את הכלים בצורה פרקטית ומודעת.

אנו רואים עצמנו כמורים ומחנכים של תלמידינו, בשיתוף ותמיכה של ההורים ובתיאום מלא איתם תוך דאגה לטובתו האישית של כל תלמיד ותלמיד רק כך אנו יכולים להצליח ולתת לתלמיד את הכישורים המתאימים לחיים.

התאחדות לאומנויות לחימה עמי ניב מזמינה אתכם להתנסות בשיעור ניסיון ולחוות תחושה משפחתית עם אוירה לימודית. מגוון פעילויות גופניות לכל המשפחה במהלך שנה מלאה 12 חודשים במגוון מקצועות ספורט ותרבות פנאי.

לפרטים נא ליצור קשר 050-7865-021 / 054-2803-380

עמי ניב

  • מייסד שיטת אייקי קרב מגע בארץ ובעולם.
  • דאן 10 קרב מגע, ג‘יו ג‘יטסו ואייקידו.
  • תואר שני במשפטים.
  • תואר שני בסוציולוגיה ומנהל הספורט.
  • מאמן ויועץ בכיר בתחום האבטחה ואכיפת החוק.

עמותת אייקי – אומנויות לחימה עמי ניב חדרה

Call Now Button