אימוני כושר התעמלות ואומנויות לחימה – חדרה ישראל

אימוני כושר התעמלות ואומנויות לחימה – חדרה ישראל

קרב מגע / הגנה עצמית / קפוארה / ג’ודו / ג‘יו ג‘יטסו MMA / אייקידו / אומנויות לחימה לגיל הרך

האם נמאס לכם מחדרי כושר צפופים? משעמם לכם בחדרי כושר?

באומנויות לחימה עמי ניב יש פתרון !!! פעילות גופנית מהנה בקבוצה עם מדריך מקצועי !!!

הפופולאריות של אימון קבוצתי ממשיכה לגדול בקרב מאמנים ומתאמנים כאחד. ההצלחה של שיטת אימון זו מתבטאת בעקבות הקבוצות הקטנות, יחס אישי מהמדריכים והמאמנים. אימון קבוצתי מיועד לכולם: נערים ונערות לפני צבא, סטודנטים, הורים, אנשים המעוניינים לשמור על כושר גופני. באייקי קיימים מבצעים מיוחדים שמפורסמים בעיתונות. יתרון בולט של אימון קבוצתי, הינה תחושת המאמץ המשותף המעניקה למתאמנים את התחושה כי הם לא לבד בשמירה על הכושר גופני ואורח חיים בריא, עם זאת סביבת הקבוצה היא פתוחה ואינה שיפוטית.

הקבוצה מורכבת מאנשים התומכים ביחד בהתפתחות האישית של כל אחד מהם. מיומנויות שליטה עצמית והגברת יכולות מנהיגות מתפתחים ככל שאדם תומך בחברים אחרים בקבוצה ואחד בשני. תגליות חדשות והשקפות חדשות על החיים או העבודה מתפתחות בעקבות עבודה משותפת. בעקבות זאת המשתתפים יוצאים בהרגשה טובה יותר, מה גורם לעליה בביטחון העצמי.

הייחודיות של אימון  באומנויות לחימה עמי ניב אשר עוסקת במגוון רחב של פעילויות גופניות ושיטות אימון נרחבות כגון: אומנויות לחימה, כושר גופני, אימון ארובי, אימוני כוח, אימוני אינטרוולים וכדומה. כך האימון נעשה הרבה יותר מעניין ומאתגר יותר. כשהמטרות באימונים הם שיפור יכולת התנועה בחיי היום יום, שיפור בזמן תגובה במצבי לחץ, ובכך גם שיפור באיכות החיים.

הפעילות הגופנית באייקי קרב מגע עמי ניב תורמת במקביל ללימודי מקצוע האייקי קרב מגע או כל מקצוע אחר בכושר גופני שנמצא בבית ספרינו מיועד לחיזוק השרירים, שיפור בקואורדינציה ושיווי משקל, ירידה במשקל, שריפת שומנים, עבודה על לב ריאה.

אמנם מדובר במספר מתאמנים יחד, באומנויות לחימה עמי ניב מבטיחים לכם שזה אחרת. האימון מתקיים באווירה אינטימית ואישית, כאשר המאמן יודע הכול על המתאמנים והמתאמנות שלו. החל ממה הם אוהבים לאכול? איזה תרגיל קל להם? איפה הם מתקשים? ובהתאמה בונה לכל אחד מן המתאמנים ללא יוצא מן הכלל תכנית אימונים אישית.

אומנויות לחימה עמי ניב מזמינה אתכם להתנסות בשיעור ניסיון ולחוות תחושה משפחתית עם אוירה לימודית. מגוון פעילויות גופניות לכל המשפחה במהלך שנה מלאה 12 חודשים במגוון מקצועות ספורט ותרבות פנאי.

לפרטים נא ליצור קשר 050-7865-021 / 054-2803-380

עמי ניב

  • מייסד שיטת אייקי קרב מגע בארץ ובעולם.
  • דאן 10 קרב מגע, ג‘יו ג‘יטסו ואייקידו.
  • תואר שני במשפטים.
  • תואר שני בסוציולוגיה ומנהל הספורט.
  • מאמן ויועץ בכיר בתחום האבטחה ואכיפת החוק.

עמותת אייקי – אומנויות לחימה עמי ניב חדרה

Call Now Button