ילד מאובחן כלקוי למידה? ובעל ליקויים מוטוריים?

הגננת והמורה שלחו את ילדכם לאבחון !!!

ילד מאובחן כלקוי למידה? ובעל ליקויים מוטוריים?

קרב מגע / הגנה עצמית / קפוארה / ג'ודו / ג‘יו ג‘יטסו MMA / אייקידו / אומנויות לחימה לגיל הרך

התקופה בה אנו חיים קיימים המון מאפיינים, כאשר הבולטים בהם הוא לאבחון את ילדינו לעיתים קרובות באבחונים מקצועיים. ולבסוף כאשר מתקבלת התשובה המרה שילדך נמצא בספקטרום, והוא סובל מלקויות מוטריות התפתחותיות, לקויות יציבה, בעיות אורטופדיות, בעיות בויסות חושי, בעיות בויסות רגשי, השמנת יתר וכן הלאה. מכאן והלאה ההורים נמצאים לבדים חסרי אונים מול כל המאבחנים והמטפלים, מה לעשות? אייך אפשר לעזור לילד אל מנת שלא ייפול בין כיסאות?

לא משנה מה תהיה האבחנה תמיד קיימת הדרך לעזור, בהתאחדות לאומנויות לחימה עמי ניב קיימת תוכנית ייחודית הפועלת לפיתוח האינטליגנציה הגופנית. תוכנית ייחודית זו עוסקת בטיפול בילדים ונוער בעלי קשיים מוטוריים והפרעות התפתחותיות שונות. מטרת הטיפול דרך אייקי היא לפצות על ליקויים תפקודיים בתחום הגופני, שכלי ורגשי, לשפר את מצבו התפקודי של הילד או הנער (מוטורי, קוגניטיבי, רגשי) ולהעצים את בטחונו. אוכלוסיית היעד: גיל הרך, ילדים ובני נוער בעלי עיכובים התפתחותיים, לקויות תקשורת, לקויות למידה, הפרעות קשב וריכוז, סרבול מוטורי, היפוטוניה, קשיים רגשיים.

תוכנית זו מעניקה טיפול רגשי פסיכומוטורי דרך תרגילים הלקוחים מעולם, ההתעמלות, האקרובטיקה, הכושר ואומנויות הלחימה הקיימים בהתאחדות לאומנויות לחימה עמי ניב לרכישת כלים במיומנויות מוטוריות, רגשיות, חברתיות ותקשורתיות. טיפולים רגשיים, הפרעות בקשב וריכוז, הפרעות תקשורת וחברתיות, חיזוק הביטחון עצמי, הכנה מנטלית לכיתה א`, הפרעות בקואורדינציה (מוטוריקה גסה ועדינה), שליטה עצמית ואיפוק, חיזוק חגורת הכתפיים. התורמים לשלבי ההתפתחות המוטורית של גיל הרך, ילדים ונוער.

הכל כבר ניסיתם ולא רואים תוצאות ושיפור במצב, לנו יש את הידע, הניסיון והאמצעים לעזור לילדכם להצליח!

הדרך המהירה להשגת תוצאות מדהימות, בואו לנסות כדאי!

ניסיון רב בתחום כולל המלצות מהורי מטופלים ושיתוף פעולה עם אנשי מקצוע: נוירולוגים, פסיכיאטרים, פסיכולוגים ויועצות חינוכיות. האקדמיה לכושר ולאומנויות לחימה עמי ניב יכולה לשלב אתכם כחלק מתוכנית מיוחד זו, המדריכים שלנו עברו הכשרה מיוחדת לתוכנית טיפולית זו, ואנו יכולים בדרך זאת לטפל בילדכם ולחסוך לכם אלפי שקלים.

עמי ניב – חוקר את נושא התפתחות הילד, ליקויי למידה וליקויים מוטורים במשך הרבה שנים, בשיתוף עם נוירולוגים, פסיכיאטרים, פסיכולוגים ויועצות חינוכיות. אנו בהתאחדות לאומנויות לחימה עמי ניב רואים עצמנו כמורים ומחנכים של תלמידינו, בשיתוף ותמיכה של ההורים ובתיאום מלא איתם תוך דאגה לטובתו האישית של כל תלמיד ותלמיד רק כך אנו יכולים להצליח ולתת לתלמיד את הכישורים המתאימים לחיים.

אנו מזמינים אתכם להתנסות בשיעור ניסיון ולחוות תחושה משפחתית עם אוירה לימודית. מגוון פעילויות גופניות לכל המשפחה במהלך שנה מלאה 12 חודשים במגוון מקצועות ספורט ותרבות פנאי.

לפרטים נא לצור קשר  050-7865-021 / 050-3700-560

עמי ניב

  • מייסד שיטת אייקי קרב מגע בארץ ובעולם.
  • דאן 10 קרב מגע, דאן 6 ג‘יו ג‘יטסו, דאן 4 אייקידו.
  • תואר שני במשפטים.
  • תואר שני בסוציולוגיה ומנהל הספורט.
  • מאמן ויועץ בכיר בתחום האבטחה ואכיפת החוק.
Call Now Button