טיפול פסיכולוגי באמצעות קרב מגע עמי ניב חדרה ישראל

התאחדות אייקי טיפול פסיכולוגי באמצעות קרב מגע עמי ניב חדרה ישראל

קרב מגע / הגנה עצמית / קפוארה / ג’ודו / ג‘יו ג‘יטסו MMA /אייקידו / אומנויות לחימה לגיל הרך

הורים רגילים לקחת את ילדיהם לטיפולים פסיכולוגים, למה? כי זה מקובל ?!

הילדות וההתבגרות אינן תקופות בהכרח קלות כפי שלעתים נדמה לנו. בתקופת הילדות, מתאים עצמו הילד באופן הדרגתי לעולם בהתאם להתפתחות הרגשית והמוטורית שלו. ברור כי ילדים חשופים לקשיים, שהרי פעמים רבות אין להם את ההגנה וההבנה שיש לנו, המבוגרים. הטיפול דרך אייקי קרב מגע נעשה לאורך זמן בתוך קבוצה של מגוון סוגי ילדים וילדות. כך תוך מספר חודשים הילד משתנה מבחינת האישיות, החזות העצמית, מבחינה פסיכולוגית בחברה. עד כדי כך שאייקי קרב מגע בונה את הילד לכלי נשק להגנה עצמית.

הספורט התחרותי לא יכול להקנות בזמן מהיר תוצאות כמו שהתלמיד מקבל באייקי קרב מגע. העיקרון הבסיסי שעמי ניב מתבסס עליו לבניית תוכנית שתתאים לכל סוגי הילדים והילדות, קל, פשוט, יעיל וטוב, במינימום זמן ומקסימום יכולת. האימון באייקי קרב מגע היא דרך מעולה להבין מה מטריד את הילד ואלו רגשות קשורים במצבים אלו. במהלך האימון הילד משחזר מצבים בהם הוא נתקל. לדוגמא, איך לבקש מהחברים לשתף אותו במשחק הקבוצתי. כמו כן, באימונים מורכבים יעלו קשיים בהתמודדות מול הצלחה וכישלון.

עמי ניב " אין טיפול טוב יותר מאימונים באייקי קרב מגע להפגת מתחים, שילוב בחברה, יכולת התמודדות מנטאלית ופיזית, שינוי אורח חיים, תפיסה חשיבתית". מעמדם של מדריכי אייקי קרב מגע טיפול המשך לטיפול הפסיכולוגי. אנחנו באייקי קרב מגע עובדים בשיתוף פעולה עם פסיכולוגים הנחשבים והמקובלים בארץ.

אנו רואים עצמנו כמורים ומחנכים של תלמידינו, בשיתוף ותמיכה של ההורים ובתיאום מלא איתם תוך דאגה לטובתו האישית של כל תלמיד ותלמיד רק כך אנו יכולים להצליח ולתת לתלמיד את הכישורים המתאימים לחיים.

התאחדות לאומנויות לחימה עמי ניב מזמינה אתכם להתנסות בשיעור ניסיון ולחוות תחושה משפחתית עם אוירה לימודית.מגוון פעילויות גופניות לכל המשפחה במהלך שנה מלאה 12 חודשים במגוון מקצועות ספורט ותרבות פנאי.

לפרטים נא ליצור קשר 050-7865-021 / 050-3700-560

עמי ניב

  • מייסד שיטת אייקי קרב מגע בארץ ובעולם
  • תואר שני בסוציולוגיה ומנהל ספורט
  • תואר שני במשפטים
  • דאן 10 קרב מגע, דאן 7 ג'יו ג'יטסו, דאן 4 אייקידו
  • מאמן ויועץ בכיר בתחום האבטחה ואכיפת החוק

עמותת אייקי – אומנויות לחימה עמי ניב חדרה

Call Now Button