מתכוננים לחופש הגדול- חדרה ישראל

אומנויות לחימה עמי ניב מתכוננים לחופש הגדול

קרב מגע / הגנה עצמית / קפוארה / ג’ודו / ג‘יו ג‘יטסו MMA / אייקידו / אומנויות לחימה לגיל הרך

כבר כמה שבועות שהילדים סופרים את הזמן עד החופש הגדול. סוף סוף הגיע הרגע הגדול מבחינתם, והם יצאו לחופש. אנחנו כהורים, שמחים עם הילדים, אבל מצד שני גם יודעים שבשבילנו החופש הגדול, אינו באמת חופש, אלא במקרים רבים עבודה הרבה יותר קשה, והתמודדות מורכבת יותר עם חינוכם של הילדים.

אז מה עושים?

כיצד נוכל לשמוח עם הילדים ולנצל את החופש כהזדמנות להעצמת הקשר שלנו עם הילדים, ולקידום ערכי וחינוכי?

אומנויות לחימה עמי ניב יש פתרון לשעות אחר הצהריים, במהלך חופשת הקיץ האימונים מתקיימים בכל יום, ובכל יום הילד מתנסה במקצוע אחר כמו: אייקי קרב מגע, אייקי קפוארה ואקרובטיקה, אייקי ג'יו ג'יטסו MMA ,ג'ודו, אייקידו, איגרוף תאילנדי. כך הילד נהנה מפעילות גופנית, פעילות חברתית, ושיפור ביכולות הגופניות והמקצועיות באימונים.

אומנויות לחימה עמי ניב ממליצים על פעילות משפחתית אחת בשבוע. פעילות כזו יכולה להיות פשוטה, כגון אימון הורים וילדים. באופן הזה, החופש נעשה מלא יותר בפעילות, ונמנע השעמום הגורם למרבית הבעיות בחופש. הפעילויות הללו הם הזדמנות פז להעצמת הקשר המשפחתי, והקניית ערכים שאנחנו רוצים להקנות לילדים. עם זאת חשוב  לשתף את הילדים בתכנון הפעילויות וביצוען. דרך זה הם ילמדו שיתוף פעולה, יוזמה, התחשבות, ויש לשער שהם יהנו הרבה יותר מפעילות שהם שותפים בתכנונה והוצאתה אל הפועל.

מטרת האימון הורים ילדים, הוא לפתח את הקשר בין ההורה למדריך וחשוב מזה, לחזק את הקשר בין ההורה לילד. אנו כמאמנים רואים את החופש הגדול כערך מוסף לפעילות השנתית שהתלמידים מקבלים אצלנו, ואנו שמחים לשתף תלמידים חדשים בשילוב פעילות משפחתית.

אומנויות לחימה עמי ניב מזמינה אתכם להתנסות בשיעור ניסיון ולחוות תחושה משפחתית עם אוירה לימודית. מגוון פעילויות גופניות לכל המשפחה במהלך שנה מלאה 12 חודשים במגוון מקצועות ספורט ותרבות פנאי.

לפרטים נא ליצור קשר 050-7865-021 / 054-2803-380

עמי ניב

  • מייסד שיטת אייקי קרב מגע בארץ ובעולם.
  • דאן 10 קרב מגע, ג‘יו ג‘יטסו ואייקידו.
  • תואר שני במשפטים.
  • תואר שני בסוציולוגיה ומנהל הספורט.
  • מאמן ויועץ בכיר בתחום האבטחה ואכיפת החוק.

עמותת אייקי – אומנויות לחימה עמי ניב חדרה

Call Now Button