קפוארה ג'יו ג'יטסו ברזילאי והשילוב בין תנועה הנאה ונגינה – חדרה ישראל

קפוארה ג'יו ג'יטסו ברזילאי והשילוב בין תנועה הנאה ונגינה – חדרה ישראל

המאפיין הבולט בקפוארה ג'יו ג'יטסו ברזילאי הוא השילוב בין התנועה, הנגינה והשירה. במהלך הקרב או המשחק של הלוחמים המגיעים לידי ביטוי במעגל ה"הודה". כבר בזמנים עתיקים נחשב מעגל אנשים כסוג של כינוס חברתי. צורתו של המעגל מעניקה שוויון לכל המשתתפים, וכולם ביחד יוצרים כוח המשפיע על מי שנמצא בתוכו, וכך מחזקים את ביטחונו העצמי.

בהתאחדות לאומנויות לחימה עמי ניב קיימות מגוון פעילויות המפעילות את כל חלקי הגוף ומפתחות גמישות למפרקים ולשרירים, וכן גם כוח ברוב קבוצות השרירים. תוך כדי התאמה מלאה להתפתחותם הפיזית של הספורטאים הצעירים. בדגש על, מיומנויות תנועה, משחקי תנועה, שילוב מוזיקה ויצירתיות בתנועה, גם דגש טיפוח יצירתיות. עם זאת, מקבלים הקטנטנים אפשרות לפתח אצלם תכונות חשובות במיוחד בגיל הזה: קואורדינציה, זריזות, יכולות מוטוריות, עבודה עם מקצבים ויכולות ריכוז. ניתן לטעון אפילו כי אימון קבוע מסייע בבעיות משמעת אצל ילדים ובבעיות קשב וריכוז ברמות שונות.

השימוש במוזיקה בקפוארה ג'יו ג'יטסו ברזילאי יחד עם השירה, ההקשבה האקטיבית והפעילות הגופנית גורמת לאחדות והרמוניה בקבוצה. כך בעצם לכל משתתף במעגל יש תפקיד, המאפשר לו לקחת חלק אקטיבי בקבוצה, להיות באינטראקציה עם החברים לקבוצה ובעצם תוך שמירה על המקצב והתרגילים נוצרת קבוצה מגובשת חברתית, מתואמת ואיכותית. המוזיקה המלווה את השיעורים, היא בדרך כלל מוזיקה ברזילאית ייעודית ומקורית, שהתלמידים לומדים לשיר ולנגן מידי שיעור, והיא מהווה חלק בלתי נפרד ממנו.

אומנויות לחימה עמי ניב מחנכים בראש ובראשונה לכבוד הדדי ומשמעת עצמית גבוהה. אלה, בשילוב עם גבולות ברורים מאוד בין משחק תרגול לקרב, הם העקרונות העומדים בבסיסו של כל אימון ללא קשר לגיל הלומדים, לרמת הידע שלהם, ובוודאי שלא למינם. אנו רואים עצמנו כמורים ומחנכים של תלמידינו, בשיתוף ותמיכה של ההורים ובתיאום מלא איתם תוך דאגה לטובתו האישית של כל תלמיד ותלמיד רק כך אנו יכולים להצליח ולתת לתלמיד את הכישורים המתאימים לחיים.

אנו רואים עצמנו כמורים ומחנכים של תלמידינו, בשיתוף ותמיכה של ההורים ובתיאום מלא איתם תוך דאגה לטובתו האישית של כל תלמיד ותלמיד רק כך אנו יכולים להצליח ולתת לתלמיד את הכישורים המתאימים לחיים.

אומנויות לחימה עמי ניב מזמינה אתכם להתנסות בשיעור ניסיון ולחוות תחושה משפחתית עם אוירה לימודית. מגוון פעילויות גופניות לכל המשפחה במהלך שנה מלאה 12 חודשים במגוון מקצועות ספורט ותרבות פנאי.

לפרטים נא ליצור קשר 0507865021 / 0526338862

עמי ניב

  • מייסד שיטת אייקי קרב מגע בארץ ובעולם.
  • דאן 10 קרב מגע, ג‘יו ג‘יטסו ואייקידו.
  • תואר שני במשפטים.
  • תואר שני בסוציולוגיה ומנהל הספורט.
  • מאמן ויועץ בכיר בתחום האבטחה ואכיפת החוק.

עמותת אייקי – אומנויות לחימה עמי ניב חדרה

Call Now Button