האם חיבוקים זה נעים?

האם חיבוקים זה נעים?

לחיבוק יש השפעה מאד גדולה עלינו, במיוחד כשזה מגיע מבני משפחה או חברים קרובים. כספורטאים ולוחמים חשובה לנו העבודה הקשה והתמדה באימונים ועל ידי כך מגיעים להשיגים. בדרך להצלחה קיימים גם כישלונות. לכן, חשובה התחושה לספורטאי וללוחם שההורים, המדריך, והמאמן ידעו לחבק בזמנים של הצלחה ובאותה מידה גם בזמנים של כישלון, ובכך ליצור תחושה של חיזוק חיובי המעלה את הביטחון העצמי אצל הספורטאי והלוחם. 

אתם ודאי יודעים שלא תמיד ולא בכל עת מתאים לכולנו החיבוק ולכן חשוב לבקש רשות. זה מכבד ויפה לשאול "אפשר לחבק אותך?" ולאפשר לאדם השני לבחור אם זה מתאים לו. לפעמים חיבוק עלול לשמש למטרות לא כל-כך נעימות, כשמדובר במצבים של פגיעה גופנית או אלימות. בקרב מגע עמי ניב קיימות טכניקות הגנה עצמית להתמודדות מול מצבים אלה, וכן הידע ללמד את הילדים, בני נוער, נשים וגברים איך להתמודד עם תקיפה אלימה ולהשאר רגועים.

אנו אומנויות לחימה עמי ניב רואים עצמנו כמורים ומחנכים של תלמידינו, בשיתוף ותמיכה של ההורים ובתיאום מלא איתם תוך דאגה לטובתו האישית של כל תלמיד ותלמיד. רק כך אנו יכולים להצליח ולתת לתלמיד את הכישורים המתאימים לחיים.

אומנויות לחימה עמי ניב מזמינה אתכם להתנסות בשיעור ניסיון ולחוות תחושה משפחתית עם אוירה לימודית. מגוון פעילויות גופניות לכל המשפחה במהלך שנה מלאה 12 חודשים במגוון מקצועות ספורט ותרבות פנאי.

לפרטים נא ליצור קשר 0507865021 / 0526338862

עמי ניב

 

Call Now Button