השפעת משחקים מסוכנים ואלימים / הגנה עצמית וקרב מנע עמי ניב

השפעת משחקים מסוכנים ואלימים / הגנה עצמית וקרב מגע עמי ניב

בעידן בו הילדים והנוער מחוברים לרשתות חברתיות אשר הופכות את המידע לזמין וחיוני. לעיתים הם גם נחשפים לתכנים העלולים לסכן את חייהם, במיוחד סרטוני מתיחות מסוכנים או משחקי מחשב אלימים. כאשר הילדים שלנו צופים ומשחקים בתכנים אלה הם יוצאים מן העולם הוירטואלי אל העולם המציאותי ללא חשיבה על ההשלכות והסכנות הנלוות.

ילדים הם מטבעם מאוד סקרנים לגבי העולם ולגבי מה שיש לו להציע. במיוחד כשמדובר במעגל הקרוב אליהם מבחינה חברתית: חברי הכיתה, בני משפחה. שרוצים להתנסות במה שראו בסרטון או במשחק תמים לכאורה למציאות כואבת.

ישנם ילדים בעלי חשיבה ודעה עצמית אשר עוזרת להם להתרחק ולהימנע ממצבים אלה, ולפעמים הלחץ החברתי הוא הגורם המשפיע על ההחלטה השנויה במחלוקת. 

אומנויות לחימה עמי ניב הנושא החינוכי והערכי הוא חשוב מאוד. אנו מלמדים כיצד להתמודד עם קשיים נפשיים ופיזיים של התלמיד, וזה מה שמבדיל אותנו מאחרים. תלמיד שמתקשה להיות במסגרות, מקבל תמיכה ועזרה נוספת כדי שיצליח כמו חבריו לקבוצה ולא ירגיש שוני. זו גם הסיבה שאנו נותנים חליפה מקצועית מתנה לכל תלמיד כדי לשפר את תחושת השייכות לקבוצה. אם יש צורך באוזן קשבת המדריכים מקיימים שיחות באופן מתמיד עם התלמידים ו/או ההורים כדי לעזור לקידומו והתפתחותו של הילד. אנו רואים בכל תלמיד כישרון וספורטאי מוצלח דרך מגוון פעילויות שקיימים אצלנו.

אנו באומנויות לחימה עמי ניב רואים עצמנו כמורים ומחנכים של תלמידינו, בשיתוף ותמיכה של ההורים ובתיאום מלא איתם תוך דאגה לטובתו האישית של כל תלמיד ותלמיד רק כך אנו יכולים להצליח ולתת לתלמיד את הכישורים המתאימים לחיים.

אומנויות לחימה עמי ניב מזמינה אתכם להתנסות בשיעור ניסיון ולחוות תחושה משפחתית עם אוירה לימודית. מגוון פעילויות גופניות לכל המשפחה במהלך שנה מלאה 12 חודשים במגוון מקצועות ספורט ותרבות פנאי. 

לפרטים נא ליצור קשר 0507865021 / 0526338862

עמי ניב

  • מייסד שיטת אייקי קרב מגע בארץ ובעולם.
  • דאן 10 קרב מגע, ג‘יו ג‘יטסו ואייקידו.
  • תואר שני במשפטים.
  • תואר שני בסוציולוגיה ומנהל הספורט.
  • מאמן ויועץ בכיר בתחום האבטחה ואכיפת החוק.

עמותת אייקי – אומנויות לחימה עמי ניב חדרה

 

 

Call Now Button