חינוך נגד אלימות כדרך חיים – חדרה ישראל

חינוך נגד אלימות כדרך חיים בהתאחדות לאומנויות לחימה עמי ניב חדרה

קרב מגע / הגנה עצמית / קפוארה / ג’ודו / ג‘יו ג‘יטסו MMA / אייקידו / אומנויות לחימה לגיל הרך

באייקי קרב מגע עמי ניב ישנו דגש על נושא החינוכי והערכי עם כל המגזרים איתם היא עובדת מאז הקמתה ב 1986 ע"י עמי ניב. החינוך נגד אלימות על כל סוגיו הינו נושא רגיש במיוחד, ולכן החניכים לומדים איך להתנהג במצבים של אלימות ע"י הרצאות וטכניקות ייחודיות המונעות אלימות או דרכי התמודדות.

כיום קיימת חשיפה גדולה מאוד לאלימות, לאן שהילדים פונים הם נחשפים לתכנים בלתי הולמים: במשחקי טלוויזיה ומחשב, בסרטי קולנוע, תוכניות טלוויזיה ואפילו בחדשות. דבר הגורם להם לחשוב שזאת הדרך "המקובלת" והיא הופכת להיות לנורמה בחברה הן מילולית והן פיזית. כאשר ילדים מתאמנים באייקי קרב מגע עמי ניב הם פחות נחשפים לתכנים אלו, וחשופים יותר לתכנים חינוכיים בעלי ערך המשפיעים על התנהגותם כילדים בהווה וכמבוגרים בעתיד. החשיבות של קידום וטיפוח ילדינו כדור העתיד הינו בעל ערך גבוה מבחינתנו, מטרתינו היא לתת לילידים מסגרת חברתית חינוכית לשעות אחרי הצהריים, ובו בזמן לפתח להם את הכישורים החברתיים, העצמתם וחיזוקם כמנהיגים בחברה הנורמטיבית ומימוש הפוטנציאל האישי שלהם.

השוטטות ברחוב בחוסר מעש גם אינו בריא, מצב זה עלול לגרום אצל ילדים לחפש סוג של הרפתקה או דבר שיעסיק אותם ולאו דווקא משהו חיובי אלא להיגרר להתנהגות שלילית ע"י השפעה סביבתית מבחינה חברתית. כשיש לילדים אלו מסגרת חברתית חינוכית, הם לומדים מיומנויות של העולם האמיתי, הם לומדים כבוד עצמי, והם הופכים לילדים טובים בזכות עצמם. במקביל הפעילות הגופנית שקיימת באייקי קרב מגע עמי ניב משפרת אצלם את הכושר הגופני, הבריאות הגופנית והנפשית, הילדים נעשים יותר שמחים ומאושרים. ולומדים איך להתמודד מצבי לחץ וקשיים בלימודים באימונים ותקשורת חברתית בחברה. אייקי משתפת פעולה עם ההורים במטרה לקדם את התלמידים למצוינות והצלחה ועמידה בתוכניות האימונים.

לסיכום, התנהגותם של הילדים הופכת להיות פחות אלימה ע"י השתתפות באייקי קרב מגע עמי ניב, כשהם בעצם לומדים מיומנויות רבות ערך, הקניית ערכים, משמעת, והערכה עצמית. על ידי כך הם גם נשארים בריאים ופעילים, מה שמפחית את הסיכון שלהם לחלות במחלות טיפוסיות כמו סוכרת, דיכאון, אוסטיאופורוזיס והשמנה. הסיכון הממשי לבריאותם של הילדים היום הוא הסיכון למחלות הנגרמות על ידי חוסר פעילות גופני!

אנו אומנויות לחימה עמי ניב רואים עצמנו כמורים ומחנכים של תלמידינו, בשיתוף ותמיכה של ההורים ובתיאום מלא איתם תוך דאגה לטובתו האישית של כל תלמיד ותלמיד רק כך אנו יכולים להצליח ולתת לתלמיד את הכישורים המתאימים לחיים.

אומנויות לחימה עמי ניב מזמינה אתכם להתנסות בשיעור ניסיון ולחוות תחושה משפחתית עם אוירה לימודית. מגוון פעילויות גופניות לכל המשפחה במהלך שנה מלאה 12 חודשים במגוון מקצועות ספורט ותרבות פנאי.

לפרטים נא ליצור קשר 0507865021 / 0526338862

עמי ניב

  • מייסד שיטת אייקי קרב מגע בארץ ובעולם.
  • דאן 10 קרב מגע, ג‘יו ג‘יטסו ואייקידו.
  • תואר שני במשפטים.
  • תואר שני בסוציולוגיה ומנהל הספורט.

עמותת אייקי – אומנויות לחימה עמי ניב חדרה

Call Now Button