דרכו של תלמיד בהתאחדות לאומנויות לחימה עמי ניב – חדרה ישראל

דרכו של תלמיד בהתאחדות לאומנויות לחימה עמי ניב

קרב מגע / הגנה עצמית / קפוארה / ג’ודו / ג‘יו ג‘יטסו MMA /אייקידו / אומנויות לחימה לגיל הרך

כל תלמיד הוא עולם ומלואו, בעל אישיות ייחודית בפני עצמה‏. הבדלים בין אישיים במיומנויות קשב ויכולת שליטה עצמית משפיעים רבות על ההתפתחות הרגשית-חברתית ועל ההצלחה. קושי בניהול עצמי יכול להוביל לקשיים בהסתגלות החברתית ולירידה בביצועים. השיעור מבוסס על ההכרה כי זמן הריכוז של ילד בגילאים אלו הינו מצומצם, ועל כן מספר החזרות בשיעור הינו מועט, כאשר השיעור מבוסס על כמות גבוהה של גירויים.

"דרכו של תלמיד" בהתאחדות למקצועות הכושר ולאומנויות לחימה עמי ניב הכוונה כאן, לא רק לדרכי לימוד לצורך רכישת ידע, אלא גם לתחומים הקשורים להתפתחות אישית, לגילוי עצמי ולפיתוח המודעות. לכן קבוצות הילדים מחולקות לפי גיל ורמה אישית. המשותף לכלל אימוני הילדים הינה הפשטת חומר הלימוד, והדגשה על בניית היסודות, שיאפשרו להם להתמודד עם תרגילים מורכבים יותר כאשר יגדלו. אופן האימון שם דגש גם על שיפור הזיכרון, הריכוז, מוטוריקה עדינה וגסה, קואורדינציה, התמצאות במרחב ושיפור הביטחון העצמי.

התקדמותו של התלמיד, האחריות על תפקודו, עוברת בהדרגה מהמאמן וההורים אל התלמיד עצמו. הדרישה מהתלמיד לניהול עצמי מתעצמת לקראת גיל ההתבגרות. דחייה היא תופעה נפוצה מאוד. עם זאת, היא מצטמצמת כאשר התלמיד בוחר את מסלול האימונים מיוזמתו מתוך רצון לקידום עצמי וכאשר הוא נהנה מתהליך האימון. עושר התרגילים הרב מאפשר לנו ליצור אימונים מגוונים המעניקים אימונים מרתקים לילדים, המאפשרים להם לשפר את יכולתם הפיזיות בד בבד עם הנאה וגירוי תמידי. נציין כי החל מגיל 8 מושם דגש נוסף על משמעת, כאשר תהליך זה הינו הדרגתי, שבסופו התלמיד מכיר בחשיבות המשמעת להצלחתו האישית באימונים. בנוסף האימונים מאפשרים לנו כר נרחב של התמודדויות המאפשרים לתלמיד להבין את החשיבות של הריסון העצמי, ושל מתן כבוד לזולת.

בהתאחדות למקצועות הכושר ולאומנויות לחימה עמי ניב אשר בנה תכנית מיוחדת לגיל הרך הנקראת אייקי התעמלות אתגרית, בתכנית זו אנו דואגים לפתח לילד כמה דברים שבעצם אנו מעצבים אותו דרך אומנות הלחימה ויכולות פיזיות, קואורדינציה, תקשורת חברתית, עבודה קוגניטיבית, התמודדות במצבי לחץ, טיפוח יציבה, הרמוניה, איפוק, סבלנות וסובלנות. יחד עם כלים אלו, אנו מעצבים ומלמדים את הילד לפעול נכון בעת הצורך.

מהרגע הראשון בו מצטרף המתאמן למשפחה, הוא מקבל תמיכה מהמאמן והמתאמנים האחרים, וזאת על מנת להגיע להישגים גבוהים. במידה ונוצרת בעיה כלשהי בחייו של המתאמן, נעניק לו כלים להתמודדות נאותה עם הבעיה תוך שיתוף ההורים והשגחה עד לפתרון הבעיה.

אנו רואים עצמנו כמורים ומחנכים של תלמידינו, בשיתוף ותמיכה של ההורים ובתיאום מלא איתם תוך דאגה לטובתו האישית של כל תלמיד ותלמיד רק כך אנו יכולים להצליח ולתת לתלמיד את הכישורים המתאימים לחיים.

התאחדות לאומנויות לחימה עמי ניב מזמינה אתכם להתנסות בשיעור ניסיון ולחוות תחושה משפחתית עם אוירה לימודית פעילויות גופניות לכל המשפחה במהלך שנה מלאה 12 חודשים במגוון מקצועות ספורט ותרבות פנאי.

לפרטים נא ליצור קשר 050-7865-021 / 050-3700-560

עמי ניב

  • מייסד שיטת אייקי קרב מגע בארץ ובעולם
  • תואר שני בסוציולוגיה ומנהל ספורט
  • תואר שני במשפטים
  • דאן 10 קרב מגע, דאן 7 ג'יו ג'יטסו, דאן 4 אייקידו
  • מאמן ויועץ בכיר בתחום האבטחה ואכיפת החוק
Call Now Button