התאחדות לאומנויות לחימה עמי ניב מקצוענים בחינוך מעל 30 שנות ניסיון – חדרה ישראל

התאחדות לאומנויות לחימה עמי ניב מקצוענים בחינוך מעל 30 שנות ניסיון

קרב מגע / הגנה עצמית / קפוארה / ג'ודו / ג‘יו ג‘יטסו MMA / אייקידו / אומנויות לחימה לגיל הרך

מחפשים לילדיכם פעילות חינוכית מהנה לשעות אחר הצהריים?

כבר 30 שנה התאחדות לאומנויות לחימה עמי ניב אנו מעניקים שרות מקצועי ויחס אישי לכל תלמיד ותלמיד. המדריכים בעלי הכשרה מקצועית וניסיון רב בשטח.

ילדים ונוער מושפעים מאוד מחבריהם הקרובים, ונמשכים אחריהם לפעילות מבלי לדעת האם זה מתאים למבנה הגופני או לצרכים שלהם. מדי פעם מגיעים ילדים למקום בו המדריך בעל הכשרה מקצועית, אבל בלי הניסיון והגישה המתאימה לגלאים הצעירים במיוחד הגיל הרך, והם עוברים חוויה לא נעימה. כך אותו הילד כבר לא מעוניין להמשיך, מה שיוצר אצלו "אנטי" לכל סוגי הפעילויות והחוגים. מדריכים ומאמנים רבים שוכחים שהמטרה של הילד היא ליהנות מהתחום בו הוא עוסק. על המדריך לתת יחס לכל תלמיד ותלמיד ואת האפשרות להשתתף בכל התחרויות ומחנות האימונים, ולא לעשות העדפות בין התלמידים או לבחור את המוכשרים ביותר שיכולים להביא מדליות. הדגש צריך להיות מטרות מול הישגים, עלות מול תועלת.

בהתאחדות לאומנויות לחימה עמי ניב הנושא החינוכי והערכי הוא חשוב מאוד. אנו מלמדים כיצד להתמודד עם קשיים נפשיים ופיזיים של התלמיד, וזה מה שמבדיל אותנו מאחרים. תלמיד שמתקשה להיות במסגרות, מקבל תמיכה ועזרה נוספת כדי שיצליח כמו חבריו לקבוצה ולא ירגיש שוני. זו גם הסיבה שאנו נותנים חליפה מקצועית מתנה לכל תלמיד, כדי לשפר את תחושת השייכות לקבוצה. אם יש צורך באוזן קשבת המדריכים מקיימים שיחות באופן מתמיד עם התלמידים ו/או ההורים כדי לעזור לקידומו והתפתחותו של הילד. אנו רואים בכל תלמיד כישרון וספורטאי מוצלח דרך מגוון הפעילויות הקיימות אצלנו.

עמי ניב: "הצלחה נמדדת בשיתוף פעולה מלא בין המדריך, ההורים, והתלמיד. בסיס ההתמודדות עם הקשים היא דרך עמידה בזמנים, התמדה ועקביות, אשר גורמת לפיתוח מיומנויות – האחר הוא אני". אנו רואים עצמנו כמורים ומחנכים של תלמידינו, בשיתוף ותמיכה של ההורים ובתיאום מלא איתם תוך דאגה לטובתו האישית של כל תלמיד ותלמיד רק כך אנו יכולים להצליח ולתת לתלמיד את הכישורים המתאימים לחיים. התאחדות לאומנויות לחימה עמי ניב מזמינה אתכם להתנסות בשיעור ניסיון ולחוות תחושה משפחתית עם אוירה לימודית. מגוון פעילויות גופניות לכל המשפחה במהלך שנה מלאה 12 חודשים במגוון מקצועות ספורט ותרבות פנאי. לפרטים נא לצור קשר 050-7865-021 / 050-3700-560

עמי ניב

  • מייסד שיטת אייקי קרב מגע בארץ ובעולם.
  • דאן 10 קרב מגע, ג‘יו ג‘יטסו ואייקידו.
  • תואר שני במשפטים.
  • תואר שני בסוציולוגיה ומנהל הספורט.
  • מאמן ויועץ בכיר בתחום האבטחה ואכיפת החוק.

Call Now Button