תוכנית ייחודית, תנועה התעמלות ואומנויות לחימה מכינים לכיתה א' – חדרה ישראל

תוכנית ייחודית, תנועה התעמלות ואומנויות לחימה מכינים לכיתה א'

קרב מגע / הגנה עצמית / קפוארה / ג'ודו / ג‘יו ג‘יטסו MMA / אייקידו / אומנויות לחימה לגיל הרך

אומנויות לחימה עמי ניב מכינים לכיתה א' – היכולת של הילדים שלנו להתמודד מול שינויים דראסטיים בחייהם איננה מובנת מאליו, רצוי להבין כהורים כי עלינו לתת את כל התמיכה והעזרה לילדינו במהלך ההתפתחות במיוחד בגיל הרך, ולשלב אותם עם תוכנית מיוחדת בהתפתחות המוטורית והביטחון העצמי הכללי של הילד, הן מבחינת יכולות גופניות והן מבחינה ביטוי עצמי, והן התמצאות בחברה.

תלמידי אומנויות לחימה עמי ניב מקבלים כלים רבים התורמים בצמיחה בריאה ואורגאנית של הילדים שלנו, האימונים בנויים כדי לעזור לילד להבין ולעכל בשלבים מהירים וללא קשים את עולם הלימודי אליו הוא נכנס.  כיצד לומדים?, איך להתרכז במשהו שדורש תשומת לב של יותר מכמה שניות או כמה דקות? או כגון התמודדות בשעורים בבית הספר ולאחר מכן בחוגים שאחר הצהריים במשך יום שלם? ואיך לבנות תהליכים מעט מורכבים יותר ממה שהוא היה רגיל בהם עד כה. עם הניסיון מגיע הביטחון העצמי, ועל בסיס ביטחון עצמי יכול הילד לעבור מהגן לכיתה א' ולהתמודד עם אתגרים שעולים מולו כל יום ביתר קלות, כאשר עולמו הרגשי פנוי מהמעבר מהגן והתמודדות מול הלחץ הגדול ביותר בבית-הספר, וכך גם המעבר מעבר מבית ספר יסודי לחטיבה וכו…

השתתפות אומנויות לחימה עמי ניב על פי תכנית מיוחדת של עמי ניב. השילוב במקצועות: אייקי קרב מגע, אייקי קפואירה, אייקי ג'יו ג'יטסו, אקרובטיקה, שילוב של כושר גופני ושיפור יכולות גופניות בשילוב התעמלות אתגרית תורמת להתפתחות הילד והנער, וכו…

התפתחות פיזיולוגית של הילד באה לידי ביטוי במאמצים גופנים, ומוטורים. המדריכים מקפידים על תרגילים לפי תוכנית מיוחדת המחזקים את שרירי השלד התורמים לישיבה נכונה, עמידה יציבה, וחיזוק חגורת הכתפיים. פיתוח מוטוריקה עדינה, ומוטוריקה גסה. אנו מדגישים על כך ויודעים שללא נושאים אלה הילד לא יתפתח כראוי. השילוב של יכולות למידה  בבית ספר ופיתוח יכולות גופניות מקצועיות אחר הצהרים חשובה ביותר.

במהלך האימונים התפקוד השכלי והרגשי של הילדים מתפתח. כשילד מבצע תרגיל, עליו לזכור שלב אחרי שלב וכך הזיכרון שלו פורח, וכך גם יכולות הקשב והריכוז. הכרה עם חברים בסביבה חדשה, והכרה עם הלחץ של סביבה חדשה. בשלות חברתית. כשילדים נמצאים באימונים הם יוצרים קשרים חברתיים ומסתגלים לנורמות של קבוצת בני גילו. תוך שיתוף פעולה במהלך של משחק או קבלת החוקים והכללים שנקבעים ע"י המדריכים.

הדגשים החשובים ביותר אומנויות לחימה עמי ניב מעניקים ומחנכים את הילדים, לתת כבוד לחברו ולהתחשב בצרכיו, תוך כדי כישורי למידה חדשים, ולהתמודד עם מצבים של תחרות, סקרנות, וצורך ההישג לצד פיתוח עצמאות ולקיחת אחריות כמו גם יכולת להתמודד עם סמכות בשיתוף פעולה מלאה עם ההורים, לדחות סיפוקים ולשאת תסכולים להצלחה בחיים. יסודות אלה הם אבן להצלחה במהלך החיים.

עמי ניב

  • מייסד שיטת אייקי קרב מגע בארץ ובעולם.
  • דאן 10 קרב מגע, ג‘יו ג‘יטסו ואייקידו.
  • תואר שני במשפטים.
  • תואר שני בסוציולוגיה ומנהל הספורט.
  • מאמן ויועץ בכיר בתחום האבטחה ואכיפת החוק.

Call Now Button