החשיבות בהתפתחות המקצועית של אומנויות הלחימה ומקצועות הכושר השונות תחת קורת גג אחת – חדרה ישראל

החשיבות בהתפתחות המקצועית של אומנויות הלחימה ומקצועות הכושר השונות תחת קורת גג אחת,

קרב מגע / הגנה עצמית / קפוארה / ג'ודו / ג‘יו ג‘יטסו MMA / אייקידו / אומנויות לחימה לגיל הרך

בתקופה שבה העולם נוהג ומתפתח מבחינה טכנולוגית, אורח החיים לחוץ ונראה כי 24 שעות לא מספיקות כדי להשיג ולהגיע למטרות הדרושות. סדר היום שלנו מאלץ אותנו לשלב מספר פעולות בזמן קצוב. אומנויות הלחימה אייקי השונות באות לסייע למתאמן ולתת לו כלים על מנת להתמודד מול כל סוג של איום בזמן קצר וביעלות רבה תחת קורת גג אחת של התאחדות לאומנויות לחימה עמי ניב.

התאחדות לאומנויות לחימה עמי ניב ישנן מספר אומנויות לחימה אשר אותן ניתן ללמוד ואף לקבל דרגה והסמכה. בעקבות רמתו המקצועית של המייסד עמי ניב, שיש באפשרותו ללמד ולהעניק דרגות בשיטות, קרב מגע, ג'יו ג'יטסו, אייקידו וג'ודו. אייקי קיבלה אישור ממנהל הספורט להעניק דרגות בשיטות אלו. כחלק מתוכנית האימונים השנתית קיימות קבוצות שבהם המאמנים מלמדים את שיטות אלו בצורה מעמיקה, עם הדגשים הברורים לכול שיטה. כך תלמידינו נהנים ממגוון רחב של חוגים, עם זאת גם מקבלים תעודה שנייה תחת השם ג'יו ג'יטסו MMA בנוסף למקצוע העיקרי בו הם מתאמנים: כגון אייקי קרב מגע ואייקי קפואירה.

עמי ניב וצוות המדריכים מדגישים על כבוד עצמי, כבוד להורים למאמן וכבוד לזולת יחד עם צניעות וסובלנות. ערכים אלו מודגשים באימונים ומשמשים את החניכים גם בחיי היום יום. בשלב מתקדם כשהפנים התלמיד ערכים אלו, יוכל החניך לקבל הבנה עמוקה יותר של שיטות אייקי בפרט ואומנויות לחימה בכלל.

מבחינה טכנית, המטרה באימון היא להביא את התלמיד ליכולת ביצוע תרגיל באופן לא חשיבתי (אינסטינקטיבי) ובכך לקצר את זמן התגובה ושתגובה זו תיתן פתרון יעיל למצבים שונים ברחוב או בקרב תחרותי. כדי לשפר את היכולת הגופנית, המוטורית והקורדנטיבית, מתאמנים התלמידים על מיומנויות אקרובטיות בנוסף למיומנויות שונות ובסיסיות לשיפור הכושר הגופני הדרוש לכל תלמיד. שיפור היכולת הנפשית בא לידי ביטוי באימון התלמיד להתמודד מול מצבי לחץ ובכך לשמור על קור-רוח בזמן שבו הוא נדרש להגן על עצמו בזמן אמת.

התאחדות לאומנויות לחימה עמי ניב מזמינה אתכם להתנסות בשיעור ניסיון ולחוות תחושה משפחתית עם אוירה לימודית. מגוון פעילויות גופניות לכל המשפחה במהלך שנה מלאה 12 חודשים במגוון מקצועות ספורט ותרבות פנאי.

לפרטים נא לצור קשר 050-786-5021 / 050-370-0560

עמי ניב

  • מייסד שיטת אייקי קרב מגע בארץ ובעולם.
  • תואר שני בסוציולוגיה ומנהל הספורט.
  • דאן 10 קרב מגע, ג‘יו ג‘יטסו ואייקידו.
  • מאמן ויועץ בכיר בתחום האבטחה ואכיפת החוק.

WhatsApp לכתוב בווטסאפ
Call Now Button