החוויה שבאימון אומנויות לחימה לגיל הרך ולילדים – חדרה ישראל

החוויה שבאימון לגיל הרך ולילדים

קרב מגע / הגנה עצמית / קפוארה / ג'ודו / ג‘יו ג‘יטסו MMA / אייקידו / אומנויות לחימה לגיל הרך

הילדים בימינו חווים עולם שונה משחווינו אנו בילדותנו: הם מבלים שעות ארוכות בישיבה לא נכונה מול מסכי המחשב והטלוויזיה וממעיטים במשחקים המשלבים תנועה. תנאים אלה משפיעים על היציבה והמודעות לגופם. התוצאה היא השפעה שלילית על הדימוי העצמי והביטחון העצמי של הילד וכך גם על המיומנויות החברתיות.

התאחדות לאומנויות לחימה עמי ניב משלבים מגוון אומנויות לחימה עם אימוני תנועה, התעמלות, אקרובטיקה וכושר גופני, אשר מפתחים אצל הילדים תכונות שונות המגבירים את המודעות לגוף ולתנועה נכונה: יכולות פיזיות, קורדינציה, תקשורת חברתית, עבודה קוגניטיבית, התמודדות במצבי לחץ, טיפוח יציבה, הרמוניה, איפוק, סבלנות וסובלנות. כלים אלו נועדו לעצב וללמד את הילדים כיצד לבצע בחירות נכונות בחיים ולפעול בצורה הטובה ביותר בשעת הצורך.

חווית הלימוד אצל ילדים היא דבר דומיננטי אשר תקבע את השתתפות הילד בהליך הלמידה. אם ילד אינו נהנה, הוא פחות ישתף פעולה. דרך המשחק ניתן להגיע לכל ילד וילד מהסיבה הפשוטה ביותר, כל ילד אוהב לשחק. המשחק גורם לילד להתנתק לרגע מכל הקשיים הקיימים סביבו, ופשוט ליהנות מהרגע גם אם זה לצורך לימוד. המשחק גורם לילד להתבטא במגוון דרכים וללמוד על הדרך המתאימה לו ביותר. כך גם המיומנות החברתית עולה מדרגה דרך צבירת ניסיון חברתי ע"י ניסוי וטעייה הילד מפנים נורמות חברתיות ומשפר את כישוריו החברתיים (ניהול מו"מ, שכנוע, ניצחון, הפסד, ציות לחוקים, פשרה, גלוי סבלנות, קשירת קשרים חברתיים, החלפת רעיונות, קבלת החלטות, תחרות) תוך שמירה על חוקים וכבוד הזולת. מהבחינה הגופנית זו הזדמנות לפתח את השרירים הגסים ואת השרירים העדינים ולשלוט בעזרתם בפעולות גופניות שונות.

תלמידי התאחדות לאומנויות לחימה עמי ניב מקבלים כלים רבים התורמים לצמיחה בריאה ואורגנית של הילדים שלנו, האימונים בנויים כדי לעזור לילד להבין ולעכל בשלבים מהירים וללא קשים את העולם הלימודי אליו הוא נכנס. כיצד לומדים, איך להתרכז במשהו שדורש תשומת לב של יותר מכמה שניות או כמה דקות, ואיך לבנות תהליכים מעט מורכבים יותר ממה שהוא היה רגיל בהם עד כה.

עמי ניב: "תוכנית זו הוקמה ונבנתה תוך דגש חשיבתי מכל ההיבטים הפיזיולוגים הפסיכולוגים והחינוכיים האמורים לפתח ולהעסיק את הילד מגיל מאוד צעיר". כמו-כן, עמי מוסיף כי " התוכנית הובהרה לוועד ההורים בבית ספרנו וקיבלנו פרגון להמשיך בתהליך יצירתי זה".אנו התאחדות לאומנויות לחימה עמי ניב רואים עצמנו כמורים ומחנכים של תלמידינו, בשיתוף ותמיכה של ההורים ובתיאום מלא איתם תוך דאגה לטובתו האישית של כל תלמיד ותלמיד רק כך אנו יכולים להצליח ולתת לתלמיד את הכישורים המתאימים לחיים. 

התאחדות לאומנויות לחימה עמי ניב מזמינה אתכם להתנסות בשיעור ניסיון ולחוות תחושה משפחתית עם אוירה לימודית. מגוון פעילויות גופניות לכל המשפחה במהלך שנה מלאה 12 חודשים במגוון מקצועות ספורט ותרבות פנאי. לפרטים נא לצור קשר 0507865021

 

עמי ניב

מייסד שיטת אייקי קרב מגע בארץ ובעולם.

דאן 10 קרב מגע, דאן 6 ג‘יו ג‘יטסו, דאן 4 אייקידו.

תואר שני במשפטים.

תואר שני בסוציולוגיה ומנהל הספורט.

מאמן ויועץ בכיר בתחום האבטחה ואכיפת החוק.

Call Now Button