עיסוק בפעילות גופנית הורים וילדים יחדיו וזמן האיכות – חדרה ישראל

עיסוק בפעילות גופנית הורים וילדים יחדיו וזמן האיכות חדרה ישראל

קרב מגע / הגנה עצמית / קפוארה / ג’ודו / ג‘יו ג‘יטסו MMA / אייקידו /  אומנויות לחימה לגיל הרך

בחינוך בבית קיים מכשיר חינוכי בו ההורה מפעיל את ילדיו ומנגד קיימת הדוגמא האישית אותה נותן ההורה לילדו בחיי היומיום. הורה המקפיד על פעילות גופנית קבועה לעצמו משדר לילדיו כי פעילות גופנית היא חלק בלתי נפרד מאורח חיים בריא. להורים הפעילים מומלץ לצרף את ילדיהם ומשפחותיהם לחלק מהפעילויות ולהפכן לחוויה משפחתית, דבר התורם להתפתחות בריאה של ילדנו ולזיכרונות נעימים לכל בני המשפחה.

עלינו ההורים מוטלת האחריות לדאוג לבריאות ילדנו, ופעילות גופנית עוזרת לנו מאוד בשמירה על אורח חיים בריא כבר בשלבים מוקדמים של הילדות. במיוחד בעידן בו אנו מסיעים אותם בבוקר לביה"ס (כי הוא רחוק, כי ממהרים, כי זה מסוכן שילד ילך לבד ויחצה כבישים). אנחנו עולים במעלית אפילו רק קומה-שתיים, אוכלים מזון מעובד, ומרבים להקל על חיינו, אם דרך הזמנת אוכל הביתה ועד לישיבה מול הטלוויזיה. המודעות לחשיבות אורח חיים בריא, הכולל תזונה נכונה ופעילות גופנית, מתחילה בבית!

הדרך הנכונה ליצור בסיס לקיום אורח חיים פעיל ובריא, היא במתן דוגמא אישית ויצירת הזדמנויות משותפות לפעילות גופנית במסגרת משפחתית. על ההורים מוטלת האחריות להוות מודל לחיקוי לאותו אורח חיים פעיל.

באומנויות לחימה עמי ניב קיימים מגון רחב של אומנויות לחימה ופעילויות גופניות, כגון: קרב מגע, הגנה עצמית, קפוארה, ג’ודו, ג‘יו ג‘יטסו MMA , אייקידו, אומנויות לחימה לגיל הרך. השיעורים מותאמים לכל הגילאים, הקבוצות מחולקות עלפי גילאי המתאמנים ורמתם.

אנו רואים עצמנו כמורים ומחנכים של תלמידינו, בשיתוף ותמיכה של ההורים ובתיאום מלא איתם תוך דאגה לטובתו האישית של כל תלמיד ותלמיד רק כך אנו יכולים להצליח ולתת לתלמיד את הכישורים המתאימים לחיים.

אומנויות לחימה עמי ניב מזמינה אתכם להתנסות בשיעור ניסיון ולחוות תחושה משפחתית עם אוירה לימודית. מגוון פעילויות גופניות לכל המשפחה במהלך שנה מלאה 12 חודשים במגוון מקצועות ספורט ותרבות פנאי.

לפרטים נא לצור קשר 0507865021 / 0526338862

עמי ניב

  • מייסד שיטת אייקי קרב מגע בארץ ובעולם.
  • דאן 10 קרב מגע, ג‘יו ג‘יטסו ואייקידו.
  • תואר שני במשפטים.
  • תואר שני בסוציולוגיה ומנהל הספורט.
  • מאמן ויועץ בכיר בתחום האבטחה ואכיפת החוק.

עמותת אייקי – אומנויות לחימה עמי ניב חדרה

Call Now Button