הסוד להגשמה עצמית והצלחה

הסוד להגשמה עצמית והצלחה

קרב מגע / הגנה עצמית / קפוארה / ג’ודו / ג‘יו ג‘יטסו MMA /אייקידו / אומנויות לחימה לגיל הרך 

מימוש עצמי והגשמה עצמית זוהי הנטייה המולדת של האדם לפתח את יכולותיו, כישוריו והפוטנציאל הטמון בו במטרה להיות העצמי הטוב ביותר שטבעו המולד מאפשר לו. המימוש העצמי מתבטא בשמירה על הקיום הפיזי שלנו וגם בצמיחתו האישית. הצמיחה האישית ייחודית לכל פרט בהתאם לשאיפות הדינמיות האישיות של כל אחד.

אחד הגורמים להצלחה ולהגשמה עצמית היא התערבות של ההורים ושיתוף פעולה וגיבוי המדריכים, שיתוף הפעולה בין המדריך להורה הוא קשר בלתי נפרד עם המדריך בהתמודדות במצבים של הילד לשינוי ובניה של הדימוי העצמי כבסיס להגשמה עצמית. בסיס לפיתוח ובניית האישיות דרך אומנויות לחימה עמי ניב "כטיפול" לטווח ארוך.

הגשמה עצמית, היא מניע אנושי מרכזי אשר משפיע על בחירותינו, על מהלך חיינו ועל מידת הסיפוק שלנו. משמעותה משתנה מאדם לאדם, ומתעצבת בהתאם לכישורינו ונטייתנו המולדים, התקופה והתרבות בה אנו חיים וההשפעות הסביבתיות להן אנו נחשפים החל מילדותנו.

חיים ללא הגשמה עצמית עשויים להיות חיים מכאיבים מבחינה נפשית, ריקים ומתוסכלים. יותר ויותר אנשים מודעים לעובדה זו פונים לפסיכולוגים אשר יכולים לסייע בתחום זה. אימון בלאומנויות לחימה עמי ניב מסייע לאנשים, אשר חשים כי אינם ממשים עצמם בהיבט מסוים של חייהם. הטיפול הפסיכולוגי לא מסיע ואף משבש את הדימוי העצמי של האדם. גורמים החוסמים את יכולתנו לנוע לעבר הגשמה עצמית עשויים לנבוע מנסיבות שונות, מסרים חברתיים וסביבתיים על "מה נכון" ו"מה צריך", היכולת להתמודד מול הצלחה וכישלון, ומניעים אישיותיים- פסיכולוגיים המשפיעים על תפיסתנו העצמית.

לאומנויות לחימה עמי ניב ישנם אפשרויות רבות לזיהוי מכשולים בדרך להגשמה העצמית, ורכישת מיומנויות להתמודדות עם מכשולים אלו. אייקי קרב מגע, אייקי קפוארה, אייקי ג'יו ג'יטסו MMA  עשויים לסייע באופן משמעותי לאנשים החווים חוסר הצלחה, חוסר סיפוק וחוסר מימוש עצמי בחייהם הפרטיים, ו/או התעסוקתיים. במסגרת האימונים ניתן לזהות הנחות יסוד, תפיסות ואירועי עבר אשר מגבילים את היכולת לפעול לעבר הגשמה עצמית.

עמי ניב

  • מייסד שיטת אייקי קרב מגע בארץ ובעולם.
  • דאן 10 קרב מגע, ג‘יו ג‘יטסו ואייקידו.
  • תואר שני במשפטים.
  • תואר שני בסוציולוגיה ומנהל הספורט.
  • מאמן ויועץ בכיר בתחום האבטחה ואכיפת החוק.

עמותת אייקי – אומנויות לחימה עמי ניב חדרה

Call Now Button