אליפות אייקי קרב מגע ואייקי ג'יו ג'יטסו חדרה ישראל

אליפות אייקי קרב מגע ואייקי ג'יו ג'יטסו חדרה ישראל

קרב מגע / הגנה עצמית / קפוארה / ג’ודו / ג‘יו ג‘יטסו MMA /אייקידו / אומנויות לחימה לגיל הרך

בשנים האחרונות תלמידי התאחדות לאומנויות לחימה עמי ניב יוצאים ומשתתפים בתחרויות בארץ, באירופה ובעולם וחוזרים עם הישגים מרשימים, מדי שנה הולכת וגדלה כמות המשתתפים, ויחד איתם הולכים ומתרבים ההישגים. בעקבות זאת קיימת גם האפשרות להתחרות במגוון אומנויות לחימה. במהלך שנת האימונים נערכים תחרויות, מחנות אימון בענפי אומנויות לחימה שונות: קרב מגע, ג‘ודו, קפוארה, ג‘יו ג‘יטסו MMA, איגרוף תאילנדי.

ההישגים האחרונים בתחרויות ממקמים את האקדמיה לאומנויות לחימה עמי ניב בין המובילים בישראל בהיקף ובאיכות הפעילות הספורטיבית. תחת הדרכתם של אלופי ישראל ומאמנים אקדמאים, ומאמנים בכירים בוגרי וינגייט שמטרתם היא לעודד ספורטאים מצטיינים באומנויות לחימה המעוניינים להתחרות ולהיות בין המדורגים והמובילים בעולם. העיסוק וההצטיינות בספורט באייקי קרב מגע ואייקי ג'יו ג'יטסו MMA בפרט מקרינים על ההווי הספורטאים הייחודי שהתגבש בשנים האחרונות. על התלמידים והספורטאים לעמוד בכל המטלות כמו כל תלמיד אחר. יחד עם זאת, כדי למנוע עומס יתר נבנית עבור ספורטאים מצטיינים מערכת אימונים מיוחדת המאפשרת לשלב בין לימודים ומקצוענות ספורטיבית.

לאחרונה נערכה אליפות ישראל בשיתוף התאחדות הג'יו ג'יטסו העולמי. מאות מתחרים הגיעו מכל קצוות הארץ מאילת שבדרום ועד רמת הגולן שבצפון, כמוכן, אייקי אירח מתחרים מהכפרים הדרוזים וביניהם ילדים ובני נוער מכל הגילאים. מאות תושבים באו לצפות באליפות המיוחדת הזאת, שבסופה תלמידים רבים זכו במקומות הראשונים ויכנסו לדירוגים שיאפשר להם להתחרות בתחרויות בינלאומיות.

התאחדות לאומנויות לחימה עמי ניב פותחת את שעריה לדור העתיד בספורט, ומזמינה אתכם להתנסות ולהיכנס לעולם של ספורט המשולב בהנאה עם חתירה להישגים גבוהים באופן המקצועי ביותר. אימוני נבחרת מתקיימים בבית ספר תיכון חדרה. עמי ניב מודה לראש העיר צביקה גנדלמן, מ"מ ראש העיר טל אליהו, למנכ"ל על"ה אייל עפגין, לנהל מחלקת הספורט אילת בן משה וכל מנהלי מרכזי הספורט ומנהלי המתנסים שמביעים תמיכה מסורה לקידום הספורטאים בחדרה.

אנו רואים עצמנו כמורים ומחנכים של תלמידינו, בשיתוף ותמיכה של ההורים ובתיאום מלא איתם תוך דאגה לטובתו האישית של כל תלמיד ותלמיד רק כך אנו יכולים להצליח ולתת לתלמיד את הכישורים המתאימים לחיים.

התאחדות לאומנויות לחימה עמי ניב מזמינה אתכם להתנסות בשיעור ניסיון ולחוות תחושה משפחתית עם אוירה לימודית.מגוון פעילויות גופניות לכל המשפחה במהלך שנה מלאה 12 חודשים במגוון מקצועות ספורט ותרבות פנאי.

לפרטים נא ליצור קשר 050-7865-021 / 050-3700-560

עמי ניב

  • מייסד שיטת אייקי קרב מגע בארץ ובעולם
  • תואר שני בסוציולוגיה ומנהל ספורט
  • תואר שני במשפטים
  • דאן 10 קרב מגע, דאן 7 ג'יו ג'יטסו, דאן 4 אייקידו
  • מאמן ויועץ בכיר בתחום האבטחה ואכיפת החוק

עמותת אייקי – אומנויות לחימה עמי ניב חדרה

Call Now Button