עמי ניב "תחושת ביטחון עצמי הינה הרגשת כוח" – חדרה ישראל

שיפור התפקוד המוטורי והכושר הגופני דרך התאחדות לאומנויות לחימה עמי ניב

קרב מגע / הגנה עצמית / קפוארה / ג’ודו / ג‘יו ג‘יטסו MMA / אייקידו / אומנויות לחימה לגיל הרך

אחרי שנגמרו החגים והחופשים למיניהם, זה בדיוק הזמן לחזור לשגרת אימונים ותזונה בריאה. אחרי שהתרגלנו להתעורר מאוחר, לבלות וליהנות בלי מסגרת שעות, קשה מאוד לשוב לפעילות שוטפת והשיגרה השוחקת. תהליך החזרה לשגרה הוא אינו פשוט ואין ספק שהוא טומן בחובו אתגרים. יחד עם זאת, זהו מבחן אמיתי של כל אחד ואחת מול המחויבות שלו לשגרה בריאה לחזרה לכושר. על מנת להתמודד עם התוצאות של שלל ארוחות עתירות קלוריות – צריך להתחיל להתאמן.

התפקוד המוטורי והכושר הגופני הם חלק חשוב מחיי היומיום של כל אחד ואחת מאיתנו, עם השפע על המצב והנפשי שלנו. בהתאחדות לאומנויות לחימה עמי ניב משלבים את כל מרכיבי הכושר הגופני תוך שימוש באלמנטים וציוד מעולם אומנויות הלחימה, התעמלות, אקרובטיקה והאימונים האירוביים. כספורטאים שיפור כושר גופני ברמה גבוהה חשובה מאוד להתמודדות מול מצבי לחץ. האימונים מתאימים לכולם ולכל גיל.

מדריכים, מאמנים ומורים לחינוך גופני מקצועיים מלווים באופן אישי את המתאמנים. לכל מתאמן מותאם מסלול אימונים מדורג, מפוקח ומובנה המיועד כבר מהאימונים הראשונים לפתח ולשפר את התפקוד המוטורי וכושר הגופני בהדרגתיות. ממש כמו מכונה משומנת היטב הוא פועל בעוצמה בסנכרון מרשימים. האימונים מתבצעים באולמות סגורים וממוזגים, צוות של אנשים הפועלים יחד ולחוד, מעודדים זה את זו, ועוזרים אלו לאלה בכל אימון. תפקיד המאמן הוא לסייע להצלחה של כל מתאמניו. מתעניינים במי שלא מגיע לאימון כמתוכנן, עוזרים להתגבר על הקשיים בדרך.

בכל אימון מוצבים אתגרים חדשים, ומתמודדים יחד עם משימות חדשות. אין רגע משעמם והגוף עובד קשה. כל אימון מביא את המתאמן לגבולות היכולת, למקסימום עבודה ולמקסימום תועלת, כול אחד לפי יכולתו ורמתו האישית.

תנועות בסיסיות ויום יומיות כמו: סחיבה של סלי קניות, הרמה של ילד, התכופפות, נשיאת משא ואפילו הליכה 'סתם' הופכים קלים. הגוף משתף פעולה עם הרצון והתנועות מתבצעות בקלילות, מתוך תחושת שליטה ועוצמה. החזות החיצונית משתנה והגוף הופך אתלטי. המשקל העודף פוחת ונעלם וחושף גוף מעוצב היטב. הבונוס הוא המראה והשינוי שאנשים אחרים שמים לב אליו חזותית.

אנו רואים עצמנו כמורים ומחנכים של תלמידינו, בשיתוף ותמיכה של ההורים ובתיאום מלא איתם תוך דאגה לטובתו האישית של כל תלמיד ותלמיד רק כך אנו יכולים להצליח ולתת לתלמיד את הכישורים המתאימים לחיים.

התאחדות לאומנויות לחימה עמי ניב מזמינה אתכם להתנסות בשיעור ניסיון ולחוות תחושה משפחתית עם אוירה לימודית. מגוון פעילויות גופניות לכל המשפחה במהלך שנה מלאה 12 חודשים במגוון מקצועות ספורט ותרבות פנאי.

לפרטים נא ליצור קשר 050-7865-021 / 054-2803-380

עמי ניב

  • מייסד שיטת אייקי קרב מגע בארץ ובעולם.
  • דאן 10 קרב מגע, ג‘יו ג‘יטסו ואייקידו.
  • תואר שני במשפטים.
  • תואר שני בסוציולוגיה ומנהל הספורט.
  • מאמן ויועץ בכיר בתחום האבטחה ואכיפת החוק.

Call Now Button