התאחדות לאומנויות לחימה עמי ניב אייקי נגד האלימות – חדרה ישראל

התאחדות לאומנויות לחימה עמי ניב אייקי נגד האלימות

קרב מגע / הגנה עצמית / קפוארה / ג’ודו / ג‘יוג‘יטסו MMA /אייקידו / אומנויות לחימה לגיל הרך 

ילדים רבים נחשפים לאלימות כמעט בכול מקום בו הם נמצאים, אם זה בגן, בחצר ביה"ס, בכיתה בו הם לומדים ולעיתים גם בבית. אחת הדרכים להתמודד עם האלימות הן השתתפות בחוגים ובקורסים של הגנה עצמית. השתתפות בחוגים ואימונים מסוגים אלו מעלה את רמת המודעות לסוגי התקפה ודרכים להימנעות באופן קל יעיל ותכליתי.

באומנויות לחימה עמי ניב שמים דגש רב על עקרונות כגון: כבוד עצמי, כבוד להורים למאמן וכבוד לזולת ביחד עם צניעות וסובלנות. ערכים אלו מודגשים באימונים ומשמשים את החניכים גם בחיי היום יום. היבטים חיוביים נוספים שיש לאמן על פיהם הם תרומה לשיפור התנהגותם של ילדים היפראקטיביים, טיפול בבעיות מוטוריות, שיפור הקואורדינציה ושיווי המשקל, הקניית משמעת ועוד.

עמי ניב מייסד שיטת אייקי קרב מגע וצוות מאמניו מחנכים את תלמידיהם להתמודד מול מצבים המצריכים שליטה עצמית, גבולות ועמידה במצבי לחץ. האימונים הגופניים משלבים, הבנה של צרכיו הרגשיים של הילד תוך הטמעת כלים חברתיים בנוסף מושם דגש עיקרי על עניין ההנאה באימון אל מול אתגר התורם לחיזוק הביטחון העצמי, הקניית הרגלי למידה והתנהגות חברתית וכן לשיפור יכולת הריכוז, השליטה העצמית והמשמעת.

האימונים כוללים דרישה לריכוז מתמשך, להתמדה ולגיוס משאבים באימון גם במצבי עייפות, במקום לכלוא ולבלום את האנרגיה העודפת הנוצרת בכל אדם עקב השפעות חברתיות, סביבתיות ואף פנימיות. צוות המדריכים והמאמניםמציעים שימוש וניצול נכון של האנרגיה ותיעולה למטרת פיתוח כושר גופני, יכולת הגנה עצמית והגברת הביטחון העצמי.

"אומנויות לחימה עמי ניב מציעה מגוון פתרונות להתמודדות מול גל האלימות הגואה בקרב החברה היום, וכן כלים חינוכיים והתנהגותיים בסיסיים המקנים למתאמן ערכי כבוד וסובלנות לזולת ומעשירים את ביטחונו העצמי, כושרו הגופני ויכולת הריכוז. אנו רואים עצמנו כמורים ומחנכים שלתלמידינו, בשיתוף ותמיכה של ההורים ובתיאום מלא איתם תוך דאגה לטובתו האישית של כל תלמיד ותלמיד רק כך אנו יכולים להצליח ולתת לתלמיד את הכישורים המתאימים לחיים.

אומנויות לחימה עמי ניב מזמינה אתכם להתנסות בשיעור ניסיון ולחוות תחושה משפחתית עם אוירה לימודית.מגוון פעילויות גופניות לכל המשפחה במהלך שנה מלאה 12 חודשים במגוון מקצועות ספורט ותרבות פנאי.

לפרטים נא לצור קשר 050-7865-021 / 050-3700-560

עמי ניב

  • מייסד שיטת אייקי קרב מגע בארץ ובעולם.
  • תואר שני במשפטים.
  • תואר שני בסוציולוגיה ומנהלה ספורט.
  • מאמן ויועץ בכיר בתחום האבטחה ואכיפת החוק.

עמותת אייקי – אומנויות לחימה עמי ניב חדרה

Call Now Button