רצון עַז של הלוחמים להילחם למען הניצחון

רוח קרב – רצון עַז של הלוחמים להילחם למען הניצחון

האם רוח קרב קיימת בכל אומן לחימה ?

רוח קרב הינו דבר אישי ולא ניתן להעבירו בן אדם אחד לחברו, אבל כן ניתן ללמד ולפתח אותו. כאשר אדם נמצא בסביבה תחרותית או עוינת, הוא מפתח את הרצון לשרוד ולהילחם על קיומו. ככל שהסביבה תהיה יותר תחרותית או עוינת יותר כך הרצון להילחם יהיה גדול יותר.

רוח קרב ניתן לבנות במספר דרכים:

תחרות חברתית – שמטרה לבנות גיבוש חברתי ע"י משחקי תחרות.

תחרות אישית – מטרתה לבנות אצל הלוחם / ספורטאי את הרצון לנצח.

קרבות לחימה – לומד הלוחם לשפר טכניקות הגנה עצמית שלמד בזמן האימונים.

רוח קרב נמדד אצל הלוחם/ספורטאי בזמן תחרות או קרב כשמתקיים הרצון והנחישות לנצח או לשרוד. המשמעת העצמית תסייע ללוחם בתרגול היסודות הפיזיים והשכליים אשר יתורגלו באימונים. אבל האומץ לעמוד חזיתית מול היריב והמוכנות להיפגע במטרה להגן על המטרה החשובה תיבחן ברגע בודד אחד- בקרב עצמו.

לפני כל קרב עולים פחדים וחששות מפני הפסד, פגיעה וכישלון. הדרך להתמודד עם פחדים ובחששות הללו היא באמצעות רוח קרב, מוכנות ואומץ להישיר מבט אל היריב ולשאוף כל הזמן להגיע לקרב מגע פנים אל פנים.

אנו רואים עצמנו כמורים ומחנכים של תלמידינו, בשיתוף ותמיכה של ההורים ובתיאום מלא איתם תוך דאגה לטובתו האישית של כל תלמיד ותלמיד רק כך אנו יכולים להצליח ולתת לתלמיד את הכישורים המתאימים לחיים.

אומנויות לחימה עמי ניב מזמינה אתכם להתנסות בשיעור ניסיון ולחוות תחושה משפחתית עם אוירה לימודית.מגוון פעילויות גופניות לכל המשפחה במהלך שנה מלאה 12 חודשים במגוון מקצועות ספורט ותרבות פנאי.

לפרטים נא ליצור קשר 050-7865-021 / 050-3700-560

עמי ניב

  • מייסד שיטת אייקי קרב מגע בארץ ובעולם
  • תואר שני בסוציולוגיה ומנהל ספורט
  • תואר שני במשפטים
  • דאן 10 קרב מגע, דאן 7 ג'יו ג'יטסו, דאן 4 אייקידו
  • מאמן ויועץ בכיר בתחום האבטחה ואכיפת החוק 

עמותת אייקי – אומנויות לחימה עמי ניב חדרה

Call Now Button