הורים ממליצים להגיע בהקדם לתפוס מקום אומנויות לחימה עמי ניב חדרה

הורים ממליצים להגיע בהקדם לתפוס מקום אומנויות לחימה עמי ניב חדרה
קרב מגע / הגנה עצמית / קפוארה / ג'ודו / ג‘יו ג‘יטסו MMA / אייקידו / אומנויות לחימה לגיל הרך
 
בימים אלה קיימת עלייה במצטרפים חדשים מכל שכבות הגיל. ילדי הגיל הרך ועד בוגרים והורים ברחבי העיר. התאחדות לאומנויות לחימה עמי ניב מכינים מגוון גדול של פעילויות המותאמות לגילאים השונים בכלל ולגיל הרך בפרט. קיים ביקוש רב – מומלץ להגיע בהקדם ולתפוס מקום.
 
בין השנים השלישית והרביעית בחייו של הילד, הוא מגיע לשלב בו התפתחותו עולה מדרגה, הילד הופך להיות סקרן יותר, פעיל יותר, מגלה דברים חדשים בכל רגע נתון. במהלך תקופת זו מתחילים הילדים להיווכח בקיומם כישות עצמאית וכחלק מחברה, במהלך שלבי ההתפתחות הקריטיים האלו הילד נחשף לקבוצות שונות ומגוונות. בשלב הראשון הוא אינו יודע להבחין באופן מלא בין טוב לרע ויש מצבים בהם הילד נחשף לחברות בעלות דפוסי התנהגות שליליים אלימים ולכן על ההורים לקבל החלטות בשביל הילד, ולחנך ולדאוג להקניית דפוסי התנהגות נאותים וכן לתת את מירב הכלים לילד על מנת שיוכל להתמודד עם מצבי אלימות (הן הפיזית והן המילולית) בצורה הטובה והבטוחה ביותר. ב”אייקי“ נבנתה תוכנית מיוחדת לגיל הרך הנקראת "אייקי קידס" המיועדת באופן מיוחד לגילאי 3 ומעלה העונה לכלל הפתרונות האפשריים. דרך לימוד של אומנויות לחימה, התעמלות ואקרובאטיקה.
 
על התוכנית ”אייקי קידס“ תנועה התעמלות ואומנויות לחימה לגיל הרך
1) שיפור הקשב וריכוז אצל הילד תוך כדי הקנית הרגלים המאפשרים התפתחות בצורה תקינה.
2) פיתוח יציבה נכונה וחיזוק שרירי השלד החשובה להתפתחותו של הילד בגיל צעיר, למניעת בעיות מוטוריות קשות: כמו ישיבה, הליכה, ריצה. במוטוריקה העדינה: כתיבה, הרמת חפצים, החזקת חפצים.
3) מודעות לתזונה נכונה ובריאה העוזרת לשמירה על אורח חיים בריא.
4) תקשורת חברתית והסתגלות לחיי חברה: השתתפות בפעילות בקבוצה מעודדת את הילדים להיות חלק מקבוצה ובכך גם להכיר חברים חדשים.
5) התמודדות מול מצבי לחץ פיזיים או פסיכולוגים לחיזוק אופיו וביטחונו העצמי של הילד.
6) תכונות נוספות: עבודה קוגניטיבית, איפוק, סבלנות וסובלנות. פיתוח חשיבה יצירתית.
7) מעולה להכנה לכיתה א‘.
 
עמי ניב:"תוכנית זו הוקמה ונבנתה תוך דגש חשיבתי מכל ההיבטים הפיזיולוגים הפסיכולוגים והחינוכיים האמורים לפתח ולהעסיק את הילד מגיל מאוד צעיר". כל המאמנים אקדמאים ומאמנים בכירים בוגרי וינגייט שמתמחים באומנויות לחימה שונות, אקרובטיקה והתעמלות לגיל הרך.
 
אנו בהתאחדות לאומנויות לחימה עמי ניב רואים עצמנו כמורים ומחנכים של תלמידינו, בשיתוף ותמיכה של ההורים ובתיאום מלא איתם תוך דאגה לטובתו האישית של כל תלמיד ותלמיד רק כך אנו יכולים להצליח ולתת לתלמיד את הכישורים המתאימים לחיים.
בהתאחדות לאומנויות לחימה עמי ניב מזמינה אתכם להתנסות בשיעור ניסיון ולחוות תחושה משפחתית עם אוירה לימודית. מגוון פעילויות גופניות לכל המשפחה במהלך שנה מלאה 12 חודשים במגוון מקצועות ספורט ותרבות פנאי. לפרטים נא לצור קשר 0507865021 / 0503700560
 
עמי ניב
מייסד שיטת אייקי קרב מגע בארץ ובעולם.
דאן 10 קרב מגע, ג‘יו ג‘יטסו ואייקידו.
תואר שני במשפטים.
תואר שני בסוציולוגיה ומנהל הספורט.

Call Now Button