גידול הצורך בשימוש בקרב מגע להגנה עצמית – חדרה ישראל

גידול הצורך בשימוש בקרב מגע להגנה עצמית – חדרה ישראל

קרב מגע / הגנה עצמית / קפוארה / ג'ודו / ג‘יו ג‘יטסו MMA / אייקידו / אומנויות לחימה לגיל הרך

הרבה דברים חיוביים צמחו מהתפתחותו של העולם, הטכנולוגיה והמודרניזציה ככלל. השגנו לא מעט דברים ברפואה, בהיי-טק ושלל תחומים חשובים אחרים אשר הפכו את העולם ליעיל יותר ואולי אף במקרים רבים גם טוב יותר. גורם שנפגע דווקא ככל שהעולם התקדם הוא כל נושא האלימות והפשיעה, וככל שאנו מתקדמים עם השנים האחוזים בנושא עולים והצורך ביכולת להגן על עצמנו ולהשתמש באומנות לחימה להגנה עצמית עולה באופן משמעותי. אין מן הנמנע שביום מן הימים כל נער וילד יצטרך כבר לדעת הגנה עצמית על בוריה על-מנת לשרוד בעולם קלוקל, ובשל כך רבים מההורים שמחים לשלוח את ילדיהם לחוגים המלמדים אומנויות לחימה שונות.

אלא, שלא מעט אומנויות לחימה בהחלט היו מתאימות לזמנים עברו אך אינן מעודכנות למצבי הרחוב הקיימים בעולם המודרני. עם זאת, אומנות לחימה מתקדמת ורצינית פותחה לאורך 3 העשורים האחרונים ושיטת הלוחמה הזו בהחלט יעילה להתמודדות עם כל מיני מצבים שבהם הגנה עצמית הכרחית, נכון, לא טעיתם, מדובר באייקי קרב מגע, אשר אותה יסד עמי ניב מגדולי הלוחמים והפטריוטים שחיים במדינה.

אייקי קרב מגע היא שיטת הלוחמה הטובה ביותר לכל סיטואציה שבה נפגש. ברחוב בימינו, אנו יכולים ללכת ברחוב ומבלי שנדע איך ולמה נוכל להיות בסיטואציה שבה אנו בקרב עם בן-אדם גדול, חזק או בעל יתרון עלינו. מסתבר שלא צריך להיות הכי גדול, הכי שרירי והכי זריז על-מנת לגבור על אדם עם יתרון, אפילו אם לו יהיה כלי נשק מסוים ולנו לא. מספיק שנדע כיצד לפעול ואיך לעשות את הדברים באופן הכי נכון וכך נוכל לנצח בכל קרב מזדמן. חשוב להדגיש שמטרת הלימוד של אייקי קרב מגע הוא לא לתקוף ולפגוע במישהו ככה סתם, אלא לצורך הגנה עצמית מלאה.

אם נלמד אייקי קרב מגע, נוכל להרגיש הרבה יותר בנוח ללכת ברחוב, ומרוויחים מנגנון הישרדותי חשוב, ביטחון העצמי עולה פלאים. אז תעשו לעצמכם טוב על הנשמה ותקחו אפילו כמה קורסי אייקי קרב מגע רק על-מנת לראות מה שזה עושה לכם. פעל כפי יכולתך אך פעל נכון, בצע מינימום הגנה נגד מקסימום התקפה, בצע תרגיל ברמה לא חשיבתית תוך כדי שליטה מתוקפים נוספים.

אנו בהתאחדות לאומנויות לחימה עמי ניב  רואים עצמנו כמורים ומחנכים של תלמידינו, בשיתוף ותמיכה של ההורים ובתיאום מלא איתם תוך דאגה לטובתו האישית של כל תלמיד ותלמיד רק כך אנו יכולים להצליח ולתת לתלמיד את הכישורים המתאימים לחיים. בהתאחדות לאומנויות לחימה עמי ניב מזמינה אתכם להתנסות בשיעור ניסיון ולחוות תחושה משפחתית עם אוירה לימודית. מגוון פעילויות גופניות לכל המשפחה במהלך שנה מלאה 12 חודשים במגוון מקצועות ספורט ותרבות פנאי.

לפרטים נא לצור קשר 050-7865-021 / 050-3700-560

עמי ניב

מייסד שיטת אייקי קרב מגע בארץ ובעולם.

תואר שני בסוציולוגיה ומנהל הספורט.

דאן 10 קרב מגע, ג‘יו ג‘יטסו ואייקידו.

מאמן ויועץ בכיר בתחום האבטחה ואכיפת החוק.

Call Now Button