אומנויות לחימה עמי ניב עם מסגרת חינוכית וערכית

אומנויות לחימה עמי ניב עם מסגרת חינוכית וערכית חדרה ישראל

הורים האם חשוב לכם לתת לילדים ערך נוסף מעבר לעוד סתם חוג ?

האם יצא לכם לחשוב על חוגים כערך חינוכי?

זה ידוע כמה חשובה ההשתתפות של ילדים בחוגים, אז למה לא לשתף את ילדך במסגרת שגם הנושאים החינוכיים והערכיים הם חלק מהתוכנית הלימודית. מטרתנו הראשונית היא ליצור מסגרת המאפשרת להתנסות במגוון מיומנויות שהילד לא נחשף אליהם בחיי היומיום ונותנים לילד חוויה אחרת, פחות מוכרת, כזו שתפתח תחושת מסוגלות עצמית, דימוי עצמי חיובי ותחביב. וכמובן אנחנו גם רוצים שהילדים יהנו ויצרו קשרים חברתיים, ההשתתפות נותנת גם הזדמנות למעורבות חברתית. הכרות עם ילדים נוספים, השתתפות באירועים חברתיים רלוונטיים ותחושה של חלק ממשהו יותר גדול. 

בהתאחדות לאומנויות לחימה עמי ניב קיימות תוכניות המאפשרות לכל ילד, נער, בוגר למצוא את הפעילות הגופנית בה הוא מעוניין להשתתף. תוכניות מותאמות לצרכים ולשלב ההתפתחותי בכל גיל, מגיל הרך וילדים ועד לבוגרים המחפשים פעילות גופנית מאתגרת גופנית ומנטלית. 

בהתאחדות לאומנויות לחימה עמי ניב קיימים מגוון רחב של אומנויות לחימה הנלמדים בסניפים השונים ברחבי הארץ כגון: קרב מגע / הגנה עצמית / קפוארה / ג’ודו / ג‘יו ג‘יטסו MMA /אייקידו / אומנויות לחימה לגיל הרך, ומקצועות כושר גופני, וכל זה במטרה לחשוף את המתאמן לכמה שיותר טכניקות וסגנונות. ע"י כך רוכש המתאמן משמעת עצמית, שליטה וייעול של כוחותיו. הוא לומד חלוקה נכונה של הכוחות בגוף, התייחסות נכונה לעיקר ולטפל, הקשבה לזולת וקבלת השונה. עם התמדה באימונים הילד ילמד להתייחס ולהפעיל שיקול דעת בריא, הוא יבין וינתח דברים במהירות וילמד לא לוותר, ואיך להתמודד עם אפשרות של ייאוש או "הרמת ידיים", אלא לעבוד קשה להשגת מטרות. הילד לומד להשקיע בדברים חשובים שייתנו לו עוצמה בהמשך חייו ויהוו מנוף לאתגרים נוספים.

אנו רואים עצמנו כמורים ומחנכים של תלמידינו, בשיתוף ותמיכה של ההורים ובתיאום מלא איתם תוך דאגה לטובתו האישית של כל תלמיד ותלמיד רק כך אנו יכולים להצליח ולתת לתלמיד את הכישורים המתאימים לחיים.

התאחדות לאומנויות לחימה עמי ניב מזמינה אתכם להתנסות בשיעור ניסיון ולחוות תחושה משפחתית עם אוירה לימודית.מגוון פעילויות גופניות לכל המשפחה במהלך שנה מלאה 12 חודשים במגוון מקצועות ספורט ותרבות פנאי.

קרב מגע / הגנה עצמית / קפוארה / ג’ודו / ג‘יו ג‘יטסו MMA /אייקידו / אומנויות לחימה לגיל הרך.

לפרטים נא ליצור קשר 050-7865-021 / 050-3700-560

עמי ניב

  • מייסד שיטת אייקי קרב מגע בארץ ובעולם
  • תואר שני בסוציולוגיה ומנהל ספורט
  • תואר שני במשפטים
  • דאן 10 קרב מגע, דאן 7 ג'יו ג'יטסו, דאן 4 אייקידו
  • מאמן ויועץ בכיר בתחום האבטחה ואכיפת החוק 

עמותת אייקי – אומנויות לחימה עמי ניב חדרה

Call Now Button