אגרוף תאילנדי באומנויות לחימה עמי ניב חדרה ישראל

אגרוף תאילנדי באומנויות לחימה עמי ניב חדרה ישראל

קרב מגע / הגנה עצמית / קפוארה / ג’ודו / ג‘יו ג‘יטסו MMA /אייקידו / אומנויות לחימה לגיל הרך

כתבה זו עוסקת באגרוף תאילנדי באומנויות לחימה עמי ניב והיתרונות השונים. אגרוף תאילנדי היא אמנות לחימה עתיקת יומין שמוצאה מתאילנד, ונקראת מואי תאי. אמנות לחימה זו פותחה על ידי לוחמיו של המלך במהלך המלחמה כנגד בורמה.

מילת Muay פירושו "לאגד יחד" והיא פופולרי בכל רחבי העולם. אגרוף תאילנדי נחשב לספורט של מלכים אשר הם ובניהם למדו והתאמנו בתחום במטרה לחזק את הגוף והנפש ועל ידי כך להיות מלכים יותר טובים. שיטה זו ידועה גם בשם "אמנות של שמונה הגפיים" מהסיבה שקיימת אצלה טכניקות התקפה עם  אגרופים, בעיטות, מרפקים וברכיים. כדי לשפר את הטכניקה ואת התחושה הפיזית קיימים אביזרים נלווים.

אימוני אגרוף תאילנדי באומנויות לחימה עמי ניב משלבים בתוכם אימוני אירובי ואנאירובי המשפרים את מערכת הלב-ריאה, קצב הלב, וקצב חילוף החומרים. המסייעים במניעת עודף משקל ואף שימור משקל גוף תקין. כתוצאה מכך הגוף מתחזק, הכושר גופני עולה, המערכת החיסונית משתפרת. בנוסף קיים שיפור במשתנים פסיכולוגיים כגון: מצב רוח משתפר, מוטיבציה ושמחת חיים. שיטה זו היא דרך כפית ומהנה להיכנס לכושר שנועדה לכל קבוצות הגיל.

בשורה התחתונה, אגרוף תאילנדי באומנויות לחימה עמי ניב על בסיס קבוע הינה דרך מושלמת להרגשה טובה יותר, לשיפור הבריאות הכללית להעברת הזמן בצורה כיפית. כיעד כללי, שאפו ל כ- 45 דקות של פעילות ספורטיבית ביום, כל יום. אם אתם מעוניינים לרדת במשקל או להגיע למטרה מסוימת מבחינה גופנית וספורטיבית.

אנו רואים עצמנו כמורים ומחנכים של תלמידינו, בשיתוף ותמיכה של ההורים ובתיאום מלא איתם תוך דאגה לטובתו האישית של כל תלמיד ותלמיד רק כך אנו יכולים להצליח ולתת לתלמיד את הכישורים המתאימים לחיים.

אומנויות לחימה עמי ניב מזמינה אתכם להתנסות בשיעור ניסיון ולחוות תחושה משפחתית עם אוירה לימודית.מגוון פעילויות גופניות לכל המשפחה במהלך שנה מלאה 12 חודשים במגוון מקצועות ספורט ותרבות פנאי.

לפרטים נא ליצור קשר 050-7865-021 / 050-3700-560

עמי ניב

  • מייסד שיטת אייקי קרב מגע בארץ ובעולם
  • תואר שני בסוציולוגיה ומנהל ספורט
  • תואר שני במשפטים
  • דאן 10 קרב מגע, דאן 6 ג'יו ג'יטסו, דאן 4 אייקידו
  • מאמן ויועץ בכיר בתחום האבטחה ואכיפת החוק

עמותת אייקי – אומנויות לחימה עמי ניב חדרה

אגרוף תאילנדי באומנויות לחימה עמי ניב חדרה ישראל

Call Now Button