אומנויות לחימה עמי ניב חדרה ישראל

קרב מגע / הגנה עצמית / קפוארה / ג’ודו / ג‘יו ג‘יטסו MMA /אייקידו / אומנויות לחימה לגיל הרך / תנועה והתעמלות לגיל הרך

קרב מגע עמי ניב – היא אומנות קרב ישראלית המחנכת נגד אלימות רחוב. השיטה פותחה במהלך שנות ה 90 על ידי עמי ניב אשר ראה צורך חיוני לחנך את תלמידיו נגד אלימות פיסית ומילולית, וראה צורך ללמד קרב מגע ומגוון אומנויות לחימה, כושר גופני תנועה התעמלות לגיל הרך כדרך חיים.

ג’ודו גי’ו ג’יטסו MMA – היא אמנות לחימה וענף ספורט. שנוצרה במקור כשיטת הגנה עצמית הכוללת טכניקות התקפה והגנה בעמידה ובקרקע. אומנות לחימה זו היא מקור למספר אומנויות לחימה נוספות כגון: ג’ודו, ג’יו גיטסו MMA.

אושו סנדה – אומנות לחימה וענף ספורט שנוצרה במקור כשיטת הגנה עצמית הכוללת טכניקות התקפה והגנה בעמידה ובקרקע. אומנות לחימה זו היא מקור למספר אומנויות לחימה נוספות כגון: אגרוף תאילנדי, קיקבוקס, MMA ואגרוף קלאסי.

קפוארה ג’יוגיטסו ברזילאי – היא אמנות לחימה הניכרת בתנועותיה הריקודיות, אשר נוצרה בברזיל על ידי עבדים ממוצא אפריקני. שורשי הקפוארה הניכרים עד היום מתייחסים לאלמנטים של קרב הכוללים התקפה והגנה, אך המינוח המקובל בקפוארה הוא של “משחק”.  המשחק מלווה בנגינה על כלים אוטנטים שירה ומקצב. השילוב בין הקפוארה לג’יו ג’יטסו הברזילאי מתמקד בסופו של דבר כשהקרב הגיע למגע בין שני היריבים.

החוגים מיועדים לבנים ובנות בגילאי 4 ומעלה.

אומנויות לחימה חדרה

#בית_אליעזר  #שכונת_הפארק  #נווה_חיים #שכונת_ויצמן 

#שכונת_האוצר #חדרה_הצעירה #שכונת_דניה #שכונת_ברנדייס #שכונת_ניסן

KRAV MAGA AMI NIV Social Networks