טיפול בחרדות אצל ילדים באמצעות התאחדות לאומנויות לחימה עמי ניב

קרב מגע / הגנה עצמית / קפוארה / ג’ודו / ג‘יו ג‘יטסו MMA /אייקידו / אומנויות לחימה לגיל הרך

לפעמים חל שינוי התנהגותי אצל הילד ולהורים לא ברור מה הגורם לשינוי. השינוי יכול לבוא לידי ביטוי בכעסים, התפרצויות, אלימות, סרבנות, נסיגה בלימודים, הסתגרות, חוסר ביטחון, פחדים, כאבים מתמשכים ללא סיבה רפואית, עצבות ועוד. לא מדובר כאן על ילדים חריגים עם צרכים מיוחדים, אלא ילדים רגילים אשר יכולים להיות תלמידים מצטיינים בבית הספר, אין קשר בין הדברים.

ההשתתפות בהתאחדות לאומנויות לחימה עמי ניב הינה גשר המחבר בין המדריך אל הילד. האווירה באימון הנבנית עם המדריך מאפשרת לילד להיפתח ולהשתחרר מצוקותיו. באופן זה המדריך מסייע לילד לבטא את רגשותיו ומצוקותיו, וללמוד על דפוסי התנהגותו ולפתח דרכי הסתגלות מותאמים לו אישית.

כמו-כן, במהלך אימון בהתאחדות לאומנויות לחימה עמי ניב , הילד מקבל זוויות ראייה חדשות ולומד דרכי התמודדות חלופיות, הסתגלות אישית וחברתית. בסופו של התהליך הילד יחווה את העולם סביבו פחות מאיים ויוכל להשתלב בו בצורה טובה יותר. כך גם ניתן להתקרב ולהגיע אל הילד בדרך שאינה מאיימת עליו. הם רואים בתחום מיוחד זה תחום המרוחק מן הלחצים והתביעות של חיי היום-יום.

האימון בהתאחדות לאומנויות לחימה עמי ניב

  • מעודד חשיבה יצירתית
  • מפתח יכולות של פתרון בעיות
  • מפתח את הדרך ללמידה ולחקירה
  • מחבר אותנו בדרך חיובית לאנשים
  • מרחיב את יכולת ההבעה העצמית
  • מאפשר למידה והתנסות של מצבים חברתיים
  • מסייע למשתתפים לבנות ביטחון בעצמם וביכולתם
  • הינו דרך לביטוי רגשי ולשליטה על המציאות הסובבת אותם

אנו רואים עצמנו כמורים ומחנכים של תלמידינו, בשיתוף ותמיכה של ההורים ובתיאום מלא איתם תוך דאגה לטובתו האישית של כל תלמיד ותלמיד רק כך אנו יכולים להצליח ולתת לתלמיד את הכישורים המתאימים לחיים.

התאחדות לאומנויות לחימה עמי ניב מזמינה אתכם להתנסות בשיעור ניסיון ולחוות תחושה משפחתית עם אוירה לימודית.מגוון פעילויות גופניות לכל המשפחה במהלך שנה מלאה 12 חודשים במגוון מקצועות ספורט ותרבות פנאי.

לפרטים נא ליצור קשר 050-7865-021 / 050-3700-560

עמי ניב

מייסד שיטת אייקי קרב מגע בארץ ובעולם

תואר שני בסוציולוגיה ומנהל ספורט

תואר שני במשפטים

דאן 10 קרב מגע, דאן 7 ג’יו ג’יטסו, דאן 4 אייקידו

מאמן ויועץ בכיר בתחום האבטחה ואכיפת החוק