אגרוף תאילנדי – בהתאחדות לאומנויות לחימה עמי ניב

קרב מגע / הגנה עצמית / קפוארה / ג’ודו / ג‘יו ג‘יטסו MMA /אייקידו / אומנויות לחימה לגיל הרך

כתבה זו עוסקת באגרוף תאילנדי בהתאחדות לאומנויות לחימה עמי ניב והיתרונות השונים. אגרוף תאילנדי היא אמנות לחימה עתיקת יומין שמוצאה מתאילנד, ונקראת מואי תאי. אמנות לחימה זו פותחה על ידי לוחמיו של המלך במהלך המלחמה כנגד בורמה.

מילת Muay פירושו “לאגד יחד” והיא פופולרי בכל רחבי העולם. אגרוף תאילנדי נחשב לספורט של מלכים אשר הם ובניהם למדו והתאמנו בתחום במטרה לחזק את הגוף והנפש ועל ידי כך להיות מלכים יותר טובים. שיטה זו ידועה גם בשם “אמנות של שמונה הגפיים” מהסיבה שקיימת אצלה טכניקות התקפה עם  אגרופים, בעיטות, מרפקים וברכיים. כדי לשפר את הטכניקה ואת התחושה הפיזית קיימים אביזרים נלווים.

אימוני אגרוף תאילנדי בהתאחדות לאומנויות לחימה עמי ניב משלבים בתוכם אימוני אירובי ואנאירובי המשפרים את מערכת הלב-ריאה, קצב הלב, וקצב חילוף החומרים. המסייעים במניעת עודף משקל ואף שימור משקל גוף תקין. כתוצאה מכך הגוף מתחזק, הכושר גופני עולה, המערכת החיסונית משתפרת. בנוסף קיים שיפור במשתנים פסיכולוגיים כגון: מצב רוח משתפר, מוטיבציה ושמחת חיים. שיטה זו היא דרך כפית ומהנה להיכנס לכושר שנועדה לכל קבוצות הגיל.

בשורה התחתונה, אגרוף תאילנדי בהתאחדות לאומנויות לחימה עמי ניב על בסיס קבוע הינה דרך מושלמת להרגשה טובה יותר, לשיפור הבריאות הכללית להעברת הזמן בצורה כיפית. כיעד כללי, שאפו ל כ- 45 דקות של פעילות ספורטיבית ביום, כל יום. אם אתם מעוניינים לרדת במשקל או להגיע למטרה מסוימת מבחינה גופנית וספורטיבית.

אנו רואים עצמנו כמורים ומחנכים של תלמידינו, בשיתוף ותמיכה של ההורים ובתיאום מלא איתם תוך דאגה לטובתו האישית של כל תלמיד ותלמיד רק כך אנו יכולים להצליח ולתת לתלמיד את הכישורים המתאימים לחיים.

התאחדות לאומנויות לחימה עמי ניב מזמינה אתכם להתנסות בשיעור ניסיון ולחוות תחושה משפחתית עם אוירה לימודית.מגוון פעילויות גופניות לכל המשפחה במהלך שנה מלאה 12 חודשים במגוון מקצועות ספורט ותרבות פנאי.

לפרטים נא ליצור קשר 050-7865-021 / 050-3700-560

עמי ניב

מייסד שיטת אייקי קרב מגע בארץ ובעולם

תואר שני בסוציולוגיה ומנהל ספורט

תואר שני במשפטים

דאן 10 קרב מגע, דאן 6 ג’יו ג’יטסו, דאן 4 אייקידו

מאמן ויועץ בכיר בתחום האבטחה ואכיפת החוק