התאחדות לאומנויות לחימה עמי ניב אימוני נבחרות ג’יו ג’יטסו MMA / ג’יו ג’יטסו ברזילאי BJJ

קרב מגע / הגנה עצמית / קפוארה / ג’ודו / ג‘יו ג‘יטסו MMA /אייקידו / אומנויות לחימה לגיל הרך 

בשנים האחרונות תלמידי “אייקי” התאחדות לאומנויות לחימה עמי ניב יוצאים ומשתתפים בתחרויות בארץ, באירופה ובעולם וחוזרים עם הישגים מרשימים, מדי שנה הולכת וגדלה כמות המשתתפים, ויחד איתם הולכים ומתרבים ההישגים. בעקבות זאת קיימת גם האפשרות להתחרות במגוון אומנויות לחימה. במהלך שנת האימונים נערכים תחרויות, מחנות אימון בענפי אומנויות לחימה שונות: קרב מגע, ג‘ודו, קפואירה, ג‘יו ג‘יטסו MMA, איגרוף תאילנדי.

ההישגים האחרונים בתחרויות ממקמים את “אייקי” התאחדות לאומנויות לחימה עמי ניב בין המובילים בישראל בהיקף ובאיכות הפעילות הספורטיבית. תחת הדרכתם של אלופי ישראל ומאמנים אקדמאים, ומאמנים בכירים בוגרי וינגייט כשמטרתם היא לעודד ספורטאים מצטיינים באומנויות לחימה המעוניינים להתחרות. במסגרת זו פועליםבאקדמיה לאומנויות לחימה ”אייקי“ המדורגת בין המובילים בתחום.  העיסוק וההצטיינות בספורט ובאומנויות לחימה בפרט מקרינים על ההווי הספורטאים הייחודי שהתגבש בשנים האחרונות. על התלמידים והספורטאים לעמוד בכל המטלות כמו כל תלמיד אחר. יחד עם זאת, כדי למנוע עומס יתר נבנית עבור ספורטאים מצטיינים מערכת אימונים מיוחדת שמאפשרת לשלב בין לימודים ולמקצוענות ספורטיבית.

אימוני נבחרת צעירים מתקיימים בימי שישי בבית ספר תיכון חדרה.

אימוני נבחרת נוער מתקיימים בימי שלישי בבית ספר תיכון חדרה.

התאחדות לאומנויות לחימה עמי ניב מציעה מגוון פתרונות להתמודדות מול גל האלימות הגואה בקרב החברה היום, וכן כלים חינוכיים והתנהגותיים בסיסיים המקנים למתאמן ערכי כבוד וסובלנות לזולת ומעשירים את ביטחונו העצמי, כושרו הגופני ויכולת הריכוז. אנו רואים עצמנו כמורים ומחנכים שלתלמידינו, בשיתוף ותמיכה של ההורים ובתיאום מלא איתם תוך דאגה לטובתו האישית של כל תלמיד ותלמיד רק כך אנו יכולים להצליח ולתת לתלמיד את הכישורים המתאימים לחיים.

התאחדות לאומנויות לחימה עמי ניב מזמינה אתכם להתנסות בשיעור ניסיון ולחוות תחושה משפחתית עם אוירה לימודית.מגוון פעילויות גופניות לכל המשפחה במהלך שנה מלאה 12 חודשים במגוון מקצועות ספורט ותרבות פנאי.

לפרטים נא לצור קשר 050-7865-021 / 050-3700-560

עמי ניב

מייסד שיטת אייקי קרב מגע בארץ ובעולם

תואר שני בסוציולוגיה ומנהל ספורט

תואר שני במשפטים

דאן 10 קרב מגע, דאן 6 ג’יו ג’יטסו, דאן 4 אייקידו

מאמן ויועץ בכיר בתחום האבטחה ואכיפת החוק